Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина Кряж з Макишина, чий будинок знищила російська ракета, потребує допомоги

Родина Кряж з Макишина, чий будинок знищила російська ракета, потребує допомоги

 

За одну ніч залишились без нічого. Родина Кряжів із Макишина, що на Чернігівщині постраждала від ракетної атаки. У ніч на 17 березня російські війська вдарили двома керованими авіаційними ракетами Х-59 та ще однією невідомою ракетою по Чернігівській області.
У цьому будинку, у селі Макишин, Тетяна Кряж прожила 42 роки.На фото Тетяна Кряж

Зі слів жінки, 16 березня близько одинадцятої вечора її родина почула з вулиці сильний гул.

"Потім почули свист такий незрозумілий. Заграва. Затрусився будинок, ще один зрив страшенний: повилітали вікна там, де ми були з дитиною. Ледве встигли вибігти в прихожу, щоб нас не привалило просто вікнами", — розповіла тетяна журналістам "Суспільне Чернігів"

Потім родина вибігла на вулицю та заховалась в кут між будинком та верандою. На їхньому подвір’ї зайнялась пожежа.

З речей, які встигли врятувати подружжя — лише невеликий причіп. Олександр каже, все сталось так швидко, що навіть не встигли зорієнтуватись.

Зараз родина Кряжів залишається у своїх родичів. Проте, що робити далі, вони не знають. Тетяна каже: вони дивом вижили.

Також жінка опублікувала своє звернення у соцмережах, аби зібрати фінансову допомогу: 

"Тихого нам всім вечора. Ніколи не думала що буду так радіти що жива. "Дякую " асвабадітєлям. Важко бачити свій дім, у якому народилася і який збудували батьки власними руками, зруйнованим. Дуже всім вам вдячна за допомогу і підтримку. В речах потреби немає. Маємо потребу у фінансовій допомозі. Якщо хто має можливість хоч гривнею благаю допоможіть. Номер карти чоловіка 4149 6293 6671 9961 Кряж Олександр Вікторович. Додаю ще одну карту. 4149 4998 0332 9091 Гриб Алла Вікторівна. Це рідна сестра чоловіка. Буду вдячна за вашу допомогу".

Gorod.cn.ua за матеріалом "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кряж, Макишин, будинок, допомога, ракета

Добавить в: