• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До метра за добу – такими темпами можуть рости бурулі на дахах. «Новозаводське» працювало всі вихідні


Радио

До метра за добу – такими темпами можуть рости бурулі на дахах. «Новозаводське» працювало всі вихідні

Небезпека згори.

Так, після снігопадів і коливань температури або ж під впливом сонця тала вода, що стікає з дахів будинків та ганків, буквально за добу може перетворитися на крижані брили та метрові бурулі, готові в будь-який момент відламатися і звалитися на землю, або й перехожих.Зокрема цього дня із житловими будинками, які знаходяться на балансі комунальних ЖЕКів, активно працювала обслуговуюча їх компанія – покрівельники «Новозаводського». Кажуть, у такий періоди робота щоденна і майже без відпочинку. У списку на понеділок більше 30 адрес. І це лише найбільш проблемні.

Юрій Гребенюк, майстер будівельної групи КП «Новозаводське»: «У вихідні дні виходили працювати по одноповерховим будинкам. Сьогодні є у нас автовишка, тому працюємо по двоповерхових будинках. Потім будуть і п’ятиповерхові».


За словами майстра, для будинків різної поверховості та архітектури, потрібен свій підхід. Нерідко знімати кригу доводиться вручну, аби не пошкодити ті чи інші об’єкти будівлі.

Обхід територій здійснюється постійно. Крім того, за роки роботи вже знають, де увага потрібна першочергово. А це здебільшого старіші приміщення з виступами дахів, балконів та ганків уздовж вулиць і тротуарів.

Юрій Гребенюк, майстер будівельної групи КП «Новозаводське»: «Небезпека там, де ходять люди і де гуляють діти. Тому в першу чергу ми прибираємо бурульки в тих місцях».

Про місця, куди ще не дійшли комунальники, але можливе падіння криги та снігу, радять повідомляти до міського колл-центру. І нагадують мешканцям, що аби не наражати себе на небезпеку взимку, не варто ходити попід будинками і за можливості триматися від них за кілька метрів, не паркувати поряд автівки, а якщо, проходячи біля споруди, чути підозрілий шум зверху, не піднімати голову і не намагатися роздивлятися, а притиснутися до стіни – навіс послугує хоча б якимось прикриттям.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Новозаводське», бурульки, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект