Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Театр «МІСТ», де грають актори та акторки з обмеженими можливостями, презентували у Чернігові (відео)


Театр «МІСТ», де грають актори та акторки з обмеженими можливостями, презентували у Чернігові (відео)

Прем’єра вистави «Вертеп. Різдвяне дійство» та одночасно день народження нового інтеграційного театру «МІСТ», відбулися 6 січня в обласному молодіжному центрі. Цей театр відкриває шлях на сцену акторам та акторкам з обмеженими можливостями.Виставу створили за оригінальним сценарієм Григорія Галагана.

«МІСТ» - це особливий театр для акторів та акторок якого інвалідність не є обмеженням, зазначають організатори.


Наталія Скепська вже досвідчена акторка і виходить на сцену не вперше. В «МІСТІ» вона та її колеги взяли шефство над початківцями і допомагають їм освоювати ази акторської гри.

Оскільки трупа невелика у кожного учасника і учасниці по декілька ролей. Наприклад, у Юлії Михайлової їх цілих 5. Хоча в театр дівчина прийшла лише 2 місяці тому.

Після прем’єри в молодіжному центрі, який є і репетиційною базою міста, виставу повезуть в Замглайський дитячий будинок. І з радістю приймуть запрошення на подальші виступи, аби показати своє різдвяне дійство якомога більшій кількості глядачів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: театр «МІСТ», молодіжний центр, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект