чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Жодної звістки після затримання росіянами, - мати командира катера Нікополь Богдана Небилиці (відео)Жодної звістки після затримання росіянами, - мати командира катера Нікополь Богдана Небилиці (відео)

Після затримання українських кораблів російськими військовими від сина жодної звістки. Про це UA: Чернігів сказали батьки Богдана Небилиці, командира бойового катеру Нікополь. Богдан - один з двадцяти трьох українських моряків, яких 25 листопада атакували та затримали військові Російської Федерації. Він родом з села Глазове, що на Сумщині. Воно розташоване на межі Чернігівської та Сумської областей. У березні 14-го року Богдан був одним з тих нахімовців, який під час анексії Криму відмовився присягати Росії. Наші журналісти побували у рідних моряка.Дім батьків Богдана Небилиці. Мати порається біля печі. Готує картоплю-жарінку. Каже - це улюблена страва її сина.

З вечора неділі мати Богдана Валентина Небилиця вживає заспокійливі. Тоді з інтернету дізналась про напад росіян на три українські військові кораблі. На одному з суден – катері Нікополь її син служить командиром.

– Увімкнули інтернет і бачимо таке. Ну, тоді вже всю ніч почали дивитись - не вимикали вже інтернет.

Богдан - молодший син у родині. В нього дві старші сестри. Народився у селі Глазове – тут. Закінчив 9 класів Глазівської ЗОШ. Потім вступив до військового ліцею севастопольського, закінчив. І вступив тут же у Нахімівку – військову академію.

У березні 14-го року Богдан Небилиця був одним з тих нахімовців, які під час анексії Криму, співали гімн України. Це був знак протесту проти підняття російського триколору в навчальному закладі. Після анексію закінчував вже Одеську морську академію.
Він був начальником артилерійської бойової частини на «Прилуках», потім командиром «Нікополя», а потім його відібрали на командування американським «Айлендом». Оце мав би приїхати.

Востаннє з сином батьки спілкувались минулої п’ятниці, перед виходом Богдана в море.

Валентина Небилиця, мати командира бойового катеру «Нікополь» прагне лише єдиного:
– Аби Бог дав, щоб всі живі хлопці разом з моїм сином повернулися в Одесу. Всім хлопцям бажаю аби здоровими вони вернулися додому.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Богдан Небилиця, село Глазове, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект