чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Стали відомі імена кращих підприємців 2018 року (відео)Стали відомі імена кращих підприємців 2018 року (відео)

19 номінацій – 19 підприємств, які показали розвиток, зробили внесок в економічне та соціальне життя області.Вже вп’яте на Чернігівщині відбувся конкурс «Підприємець року». Нагороду отримали керівники та керівниці підприємств, завдяки діяльності яких Чернігівщина на лідируючих позиціях, має найкращий результат балансу експорту і імпорту по Україні.

Переможців у 7 номінаціях обирає незалежне експертне журі. Найперша нагорода цього року присвячена високим досягненням в експорті продукції. Варто зазначити, що з 19 конкурсантів 6 підприємств є експортерами. Переможець колишній банкрут прилуцька компанія «Білкозин».

Роман Давида, переможець конкурсу «Підприємець року-2018»: «Ми відновили свою роботу на ринку 5 років тому. Підприємство було банкрутом, але почало працювати знову. Вертатися на ринки це ще важче, ніж виходити на них. Але ми повернулися на ці ринки і завоювали нові. Ми зараз експортуємо в 42 країни світу».

Високі досягнення в розвитку виробництва, внесок в інвестиційну діяльність, здобутки в сфері надання послуг та розвитку малого і середнього бізнесу. На нагородження виходять відомі бізнесмени, які досягли успіху та продовжують далі розвивати свій бізнес.

Центром, що об’єднає молодих та креативних бізнесменів-початківців, має стати бізнес акселератор, ідею створення якого також презентували під час проведення конкурсу «Підприємець року». Проект з підтримки стартапів повинен діяти на базі агенції регіонального розвитку Чернігівщини. На сьогодні потрібна підтримка бізнесу, аби втілити цей проект у життя.

Початківців у бізнес сфері нагороджували в рамках конкурсу «Підприємець року». Успішний старт підприємницької діяльності відбувся у кондитерському мистецтві.

Юлія Дарницька, переможниця конкурсу «Підприємець року-2018»: «Я номинирована в конкурсе «Предприниматель года» в номинации «Успешный старт». Для меня это очень важно, потому что я вкладываю душу в это дело и всю себя, поэтому для меня это просто невероятное мероприятие».

Серед нагороджених директорка телеканалу «Дитинець» Тетяна Здор. За високі здобутки в підприємництві, що очолюється жінками. Дана номінація з’явилася лише 2 роки тому і вона єдина, особиста.

Тетяна Здор, директорка телеканалу «Дитинець»: «Цьогорічна участь у цьому конкурсі для нас дуже важлива, адже у нас є можливість не лише поділитись своєю історією успіху, а ще й поділитися гарною новиною. Цього місяця телеканал «Дитинець» почне мовлення в цифровому форматі. Відповідно ми приурочимо початок мовлення в цифровому форматі до Дня міста Чернігова. У кого ще немає приймачів Т2, у них є можливість скористатися часом і встановити ці приймачі. У кого вже є приймачі, варто налаштувати сигнал на канал 32 і разом з нами святкувати день нашого міста».

Участь у конкурсі престижна для підприємців, адже відкриваються нові перспективи співпраці. Історії успіху підприємців Чернігівщини продовжується.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс «Підприємець року», «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект