Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Що робитимуть зі слизькою плиткою у відремонтованому переході? (відео)

Що робитимуть зі слизькою плиткою у відремонтованому переході? (відео)

Ситуацію зі слизькою плиткою в підземному переході на перехрестях проспектів Миру та Перемоги взялися виправляти.
Аби наступної зими підлога переходу знову не перетворилася на ковзанку, на усіх виходах платку мають замінити.

Владислав Атрошенко зі своїм заступником та начальником КП «Паркування і ринок», на чиєму балансі утримується перехід, обговорили також і інші роботи, які ще заплановані в підземці. Так, заміни потребує і частина плитки на одній зі стін переходу. Причину, чому вона потріскалася, мають встановити під час ремонту.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо йде затікання, то треба закладати кошти міського бюджету, бо цього в проекті не було, і ліквідовувати затікання. Якщо затікання йде по тому, що вже робилося, то це за кошти підрядника, бо він підписував відповідні гарантійні зобов’язання».

Аби люди з інвалідністю теж могли користуватися переходом, тут планують становити підйомник. Проте модель яку хотіли закупити має деякі недоліки.

Владислав Атрошенко: «На цьому підйомнику можна тільки підняти та опустити, а далі він не їде, бо у нього маленькі колеса».

Тому можливо в перехід закуплять іншу модель, дорожчу, проте з більшими колесами. Допомагати людям з інвалідністю користуватися підйомником буде охоронець. Для цього біля кожного виходу планують встановити кнопку виклику.

Також в переході мають відремонтувати неправильно встановлені зливи води та усунути деякі інші дрібні недоліки.

Сюжет телеканалу «Дитинець», Чернігівська філія НСТУ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підземний перехід, «Дитинець»

Добавить в: