чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Живий коридор і море квітів. На Чернігівщину привезли загиблого морського піхотинця (відео)Живий коридор і море квітів. На Чернігівщину привезли загиблого морського піхотинця (відео)

Море квітів. Автівка, що зупиняється що кілька хвилин, навіть посеред поля аби люди могли попрощатися і віддати шану. На Чернігівщину привезли загиблого морського піхотинця Михайла Кобця.23 червня йому би виповнилося 22. Він загинув під час обстрілу поблизу Маріуполя 3 червня. На строкову службу Михайла призвали в листопаді 2015 року. Після її закінчення підписав контракт і лишився в лавах ЗСУ.

За день до своєї смерті хлопець врятував життя кільком побратимам.

Вадим Жданов, головний сержант взводу: «У Михайла був дуже гарний слух був. Перед приходом він крикнув: «міна» і всі встигли сховатися в укриття, і цим спас життя трьом солдатам».

Побратими розповідають як раз йому чудом вдалося уникнути поранення, постраждав лише магазин автомату. Того дня він не встиг добігти до укриття на новій позиції.

Олег Остапенко, командир роти морської піхоти: «Це була 122 мм ствольна артилерія із боєприпасами, які взиваються в повітрі. Так званий шрапнель. Після першого, як ми кажимо, приходу другий військовослужбовець зразу вискочив з бліндажу і по траншею почав стягувати його вниз, і надавати первину медичну допомогу. Але, на жаль, Михайло миттєво загинув. Що й підтвердила експертиза».

Михайло Кобець загинув від зброї, котра заборонена до використання у цивілізованому світі женевською конвенцією. Проросійські ж бойовики не гребують її застосуванням.

Дорогою до автівки з янголом, у котрій везуть тіло бійця підходять зовсім незнайомі люди, матері загиблих, аби віддати шану бійцю. І так всю дорогу до рідної Корюківки.

Поховають Михайла Кобця 7 червня у рідному селі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Михайло Кобець, морський піхотинець, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект