Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Як у Чернігові святкватимуть річницю Вікіпедії і за що можна отримати подарунки? (відео)

Радио
Радио

Як у Чернігові святкватимуть річницю Вікіпедії і за що можна отримати подарунки? (відео)

Англомовній Вікіпедії 15 років. Найбільша енциклопедія відзначає свій ювілей розширюючи знання людства. Чернігів осторонь не залишився і всією місцевою вікістудією зібрався в інституті історії, етнології та правознавства, аби поділитися своїми напрацюваннями та на честь свята оголосити флешмоб. Всі бажаючі можуть написати статті до української Вікіпедії та отримати подарунки. 30 та 31 першого січня навчання із написання статей проходитиме в бібліотеці ім. Короленка.За роки існування української Вікіпеції Чернігівгьска вікістудія займає 3-те місце активних дописувачів у нашій країні.


Крім привітань від учасників вікістудії та запрошених гостей, автори статей поспілкувались та отримали вітання від колег з закордону.

Вікіпедія загальнодоступна, вільна, багатомовна онлайн енциклопедія, 6-й за популярністю сайт у світі, будь-хто може редагувати практично всі її статті.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівгьска вікістудія, Вікіпедія, онлайн енциклопедія, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект