• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Багатовіковий життєпис нашого міста в одній книзі. Історик Сергій Леп'явко презентував свою книги


Талион

Багатовіковий життєпис нашого міста в одній книзі. Історик Сергій Леп'явко презентував свою книги

 

Багатовікова історія Чернігова в одній книзі.

3 червня в стінах Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського презентували нову книгу відомого історика Сергія Леп’явка.«Історія міста» є другим перевиданням книги з тією ж назвою, що вийшла друком у 2012 році.

Сергій Леп’явко, автор книги, доктор історичних наук: «Все перероблялося тотально. У цьому другому виданні приблизно 20% іншого тексту, 80% того самого, але це не текст в початку чи в кінці, а він вмонтовувався в різні місця. Тобто із 2012 року з’явилося багато нової інформації, були видані нові книжки з історії, і я ту нову інформацію брав і поповнював книжку про Чернігів, тому це вийшло друге перероблене, доповнене видання».

До нової книги увійшло більше тисячі ілюстрацій – як історичних, так і сучасних. На реалізацію пішло близько 2 років.

Ініціювали перевидання – муніципальна книгарня і міська рада.


Тетяна Корма, директорка КП «Будинок книги»: «Постало питання, що немає якоїсь книжки, яку можна, коли до нас приїжджають туристи, купити і взяти з собою, і більш детально ознайомитися вдома або в готелі. Або навпаки, якщо містяни кудись виїжджають, презентувати наше місто».

Під час презентації секретар міської ради подякував автору і всьому колективу, хто працював над виданням книги за роботу, адже це дуже важливо, бо так містяни та містянки і наші гості дізнаються тисячолітню історію Чернігова.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Ми зробили практично мінімальну націнку, для того, щоб вона була більш доступна для мешканців міста. Хочу сказати про те, що за час між виданням цієї книги і сьогоднішньої презентацією в місті вже було декілька іноземних делегацій – посол Хорватії, посол Туреччини, інші гості, з інших міст України, – ми з задоволенням їм презентували разом з сувенірами про місто цю книгу, тому що Чернігів – це місто, яке серед міст України, європейських міст, дійсно має історію, яка гідна, щоб її знали не тільки містяни, а й наші гості».

Він також вручив автору подяку від міського голови і закликав писати більше про Чернігів, адже це важлива праця для популяризації іміджу Чернігова.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Чим більше буде гарних книжок про історію Чернігова, про якісь окремі епізоди для історії Чернігова, легенди, пов’язані з нашим місто, звичайно, це буде для всіх нас великий плюс. Продовжуйте, пишіть, досліджуйте історію нашого міста, і ми з задоволенням будемо підключатися і стояти в виданні ваших наступних книжок».

Видання вийшло тиражем в тисячу примірників. Проте за потреби надрукують ще.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Леп'явко, презентація книги, «Історія міста», «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект