• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Проєкт «АртБліндаж» запрошує учасників бойових дій на сході України подати фото на виставку


Проєкт «АртБліндаж» запрошує учасників бойових дій на сході України подати фото на виставку

 

Новий мистецький проєкт «АртБліндаж», котрий започаткувала «Спілка 13-го БТРО» та міська бібліотека імені Коцюбинського, в Чернігові запрошує учасників бойових дій на Сході України подати свої фото для експонування.Ігор Бизган, керівник ГО «Спілка 13 БТРО»: «Виставка фотографій наших ветеранів, які були на війні і мають звідти фотоматеріали. Фото можуть подавати не тільки ветерани 13-го батальйону, а й ветерани з інших підрозділів Чернігівщини. Це обласний проєкт. Хлопцям не обов’язково друкувати свої фотографії. Вони можуть надавати їх в електронному вигляді, а далі фотодрукування ми здійснимо».

Вже є перші фото. Ті, хто хочуть долучитися можуть надсилати їх на скриньку міської бібліотеки Lib-cls@ukr.net, в темі листа вказати «АртБліндаж».

Проєкт складається з двох частин. І окрім світлин презентують різьбу по дереву, ляльки та цілі комплекси виконані з сірників. Все це зроблене руками учасників бойових дій. Проєкт має на меті надати можливість творчої реалізації та психологічного відновлення учасників російсько-української війни.

Світлини зроблені в зоні бойових дій для фотовиставки «Російсько-українська війна очима захисників» можна надсилати вже зараз. Зробити це можуть, окрім учасників АТО/ООС, і волонтери та журналісти.

Ігор Бизган, керівник ГО «Спілка 13 БТРО»: «Ми вже зараз працюємо над збором цих робіт, замовленням обладнання. 24 серпня, на День Незалежності України, і 29-го, на День вшанування захисників України, будуть додаткові презентації. І до кінця серпня місяця ми плануємо закінчити цей проєкт».

Про дату відкриття заходу, організатори повідомлять додатково. Планується, що це буде напередодні для Конституції. В умовах обмежувальних заходів, у всіх буде час протягом літа ознайомитися з «АртБліндажем».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігор Бизган, проєкт «АртБліндаж», фотографії, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект