• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів приймає всеукраїнські змагання з настільного тенісу


Чернігів приймає всеукраїнські змагання з настільного тенісу

 

Поки з одного боку зали учасники тільки розминаються, з іншого вже триває напружена боротьба за очки і відповідно призові місця.

Спорткомплекс «Хімік» вкотре приймає всеукраїнські змагання з настільного тенісу. І цього разу сюди з’їхалися хлопці та дівчата із різних міст та областей, аби довести всій державі і самим собі, що варті перемоги.Впродовж 4 днів тут мають розіграти комплекти нагород в командних та особистих змаганнях, парних окремо серед хлопців та дівчат, а також змішаному парному розряді, аби потім сформувати збірну серед міні-кадетів для чемпіонату Європи.

Інна Белащенко, головна суддя змагань: «Сьогодні у перший день змагань у нас проходять командні змагання. В командних змаганнях серед хлопчиків у нас 19 команд, серед дівчаток – 15. Завтра починаються особисті змагання. Серед хлопчиків у нас 76 учасників, дівчаток – 65. Приїхали діти з міста Києві, Дніпропетровська область, Донецька область, Львівська область, Харківська, Одеська, Запорізька, тобто дуже багато дітей».

Тренери і судді кажуть, хороші результати завжди показують київські спортсмени та представники Луганської, Дніпропетровської та Львівської областей. Однак в такому юному віці про особливі здобутки говорити зарано.

Чернігівщина, як і деякі інші регіони, на цьогорічних змаганнях не представлені, через неможливість тренуватися в умовах «червоної» зони.

Інна Белащенко, головна суддя змагань: «Тренування дозволялись тим дітям, які входять в збірні області. Тобто ці діти тренувалися. А інші діти звичайно тренування не проводили. Тут зараз теж дотримуються карантинних мір, тобто всі діти і представники, і судді проходили тести на коронавірус».

Олександр Браяковський, тренер спортсменів із Кропивницького:
«Хочу завдячити організаторам цих змагань. У вашому місті проходять змагання найвищого ґатунку, найкраща база в Україні і створені всі умови, щоб учасники і тренери почували себе дуже комфортно. Ви знаєте, Україна поділена на різні зони і не в усіх містах відбувається турнір, і завдяки цьому дуже важко виїжджати і готуватися, тобто готувалися більш в домашніх умовах. Все ж таки приїхали і сподіваємось на результати».

Чемпіонат України з настільного тенісу серед міні-кадетів до 13 років стартував 6 травня і триватиме до понеділка, 10 травня. За перебігом ігор можна слідувати онлайн на сторінці Федерації у Фейсбуці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: всеукраїнські змагання, настільний теніс, Інна Белащенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект