Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Футбольний клуб Десна, який у всій Україні асоціюють з Черніговом, позбавляють домашнього поля?


Футбольний клуб Десна, який у всій Україні асоціюють з Черніговом, позбавляють домашнього поля?

Футбольний клуб «Десна», який у всій країні асоціюють з Черніговом, позбавляють домашнього поля.Ультрас сіверян у соцмережах розмістив повідомлення про те, що нове керівництво стадіону Гагаріна розпочинає свою роботу з того, що вказує клубу на двері.

«Ми офіційно заявляємо, що не допустимо цього – єдиний стадіон такого рівня в Чернігівській області не може існувати без футбольної команди, тим паче такого класу».

За коментарем ми звернулися до Олександра Овчаренка, який за розпорядженням Міністерства молоді та спорту призначений виконуючим обов’язки директора державного підприємства, яке відоме чернігівцям, як стадіон Гагаріна. У повноваження він вступив 18 листопада. Тоді ж соцмережами почали тиражувати і заяву Ультрасу Десни.

Олександр Овчаренко, т.в.о. директора ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів»: «Це не правда. У нас дуже тісна співпраця з клубом. І стадіон робить все для того, щоб клуб був. Я, як директор, все буду робити для того, щоб клуб мав 100% гарантії перебування, і зроблю все належне від мене, щоб у нього були комфортні умови, які були, є й будуть».

Чутки про те, що зі зміною керівництва, зміняться і правила гри для приватного футбольного клубу, коментує, як вплив конкурентів, які не бажали, аби він зайняв цю посаду.

Олександр Овчаренко, т.в.о. директора ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів»: «Валерій Павлович поважний директор. Він на превеликий жаль захворів. Тому зараз олімпійський центр, як юридична особа, паралізована, без керівника і практично не працює. І моя задача, за рішенням Міністерства, відновити роботу».

Вже багато років стадіон Гагаріна міцно пов’язаний з приватним футбольним клубом «Десна». Велике поле є домашньою ареною клубу. Тут же розміщені їх тренувальні поля і база. В це вкладені їх гроші.

Сам же стадіон з 2009 року, за керівництва Черніговом Соколова, переданий з міського балансу на державний і повністю підпорядковується Мінспорту.

Олександр Овчаренко, т.в.о. директора ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів»: «Є якісь шороховатості між Міністерством та приватним клубом. Але я разом з юристами міністерства та клубу все зроблю для того, щоб компроміс прийшов до логічного завершення і мали велику співпрацю».

Прес-аташе футбольного клубу «Десна» Олександр Шевченко під час телефонної розмови на запитання, чи виганяють їх, відповів, що наразі команда тренується на стадіоні Гагаріна і проведе тут домашній матч 22 листопада. Далі вони спілкуватимуться з виконуючим обов’язки директора.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ФК «Десна», стадіон Гагаріна, Олександр Овчаренко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект