Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Де у Чернігові з'явиться палац спорту? Його будівництво обговорили з проєктантами та спортсменами


Home net

Де у Чернігові з'явиться палац спорту? Його будівництво обговорили з проєктантами та спортсменами

З можливостями для проведення міжнародних змагань та доступний для мешканців міста, - таким може бути майбутній палац спорту у Чернігові. Його будівництво днями обговорили з проектантами, представниками спортивних федерацій та профільних управлінь міської ради, аби палац спорту став не черговим дотаційним об’єктом, а одним із тих, що розвиватимуть місто у найближчі 30 років.Зокрема, для розташування комплексу розглянули дві основні локації – в центрі міста по вулиці Пушкіна, 1 та в мікрорайоні ЗАЗ біля вже збудованого футбольного поля.

Перша ділянка буде зручною для більшості чернігівців. Втім невелика за площею може не вмістити будівлю з трибунами щонайменш на 1,5 тисячі осіб, залами під понад 20 видів спорту та усією необхідною інфраструктурою, що потрібна для об’єкта державного чи міжнародного рівня.

Територія ж на Кільцевій дозволить побудувати там не лише палац спорту, а й окреме спортивне містечко. Однак може бути менш популярне у містян. Думки присутніх з цього приводу розділилися.

На думку Владислава Атрошенка, будувати об’єкт варто все ж таки із перспективами його розвитку, а також з максимальним функціоналом. Тому й розміщувати комплекс потрібно, виходячи із цих міркувань.

Водночас зазначив, що, якщо є технічна можливість зведення палацу спорту на вулиці Пушкіна, то це матиме свої плюси, однак, інший формат.

Після висновків проєктантів рішення детальніше вивчать та доопрацюють. Лише після цього виноситимуть на сесію міської ради, адже питання багатогранне і враховувати треба як ідею, так і спроможність міста її втілити.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: палац спорту, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект