Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Футбольний клуб «Десна» відкрив волонтерський штаб видачі антисептиків на стадіоні Гагаріна
Карантин

Футбольний клуб «Десна» відкрив волонтерський штаб видачі антисептиків на стадіоні Гагаріна

Футбольний клуб «Десна» відкрив волонтерський штаб з підтримки населення на час карантину в Україні. Таким чином так вирішили проявити соціальну відповідальність та забезпечити чернігівців, які цього потребують, мінімальними засобами захисту.Антисептики можна отримати у касі біля стадіону щодня з 10-ї до 17-ї години.

За декілька годин роботи вже роздали 9 коробок по 48 флаконів у кожній, розповідає працівниця каси. Не відмовляють нікому.

Також футболісти клубу, як волонтери, допомагають доставляти дезінфікуючі засоби в установи, які найбільше цього потребують. Вже побували у центрі «Відродження», навчально-реабілітаційному центрі №2, деяких міських лікарнях та поліклініках.

20 березня нападаючий «Десни» Олександр Філіпов допоміг доставити 6 коробок дезінфекторів до Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де нині перебуває 41 особа.

Гравці «Десни» також на карантині. Олександр Філіпов розповідає, зараз футболісти без тренувань, тож мають можливість провести час вдома із сім’єю. Та закликає вболівальників також дотримуватися рекомендацій, направлених на стримання поширення коронавірусу.

На перший час футбольний клуб придбав 10 тисяч флаконів. Ведуться перемовини про закупівлю ще 20, а також 50 тисяч масок. Кошти виділила сама «Десна» та друзі клубу.

Лікар «Десни» також консультуватиме людей по телефону. Отримати антисептик та буклет з усією необхідною інформацією можна за адресою: вулиця Шевчена, 61, стадіон Гагаріна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ФК «Десна», стадіон Гагаріна, футболісти, антисептик, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект