Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Найбільший фестиваль документального кіно Docudays - у Чернігові


Найбільший фестиваль документального кіно Docudays - у Чернігові

Від катастрофи MH17 на Сході України до отруєння російського шпигуна у Великій Британії. Документальний фільм про журналістську команду Bellingcat, що розслідує резонансні справи і бореться за чесність, в рамках 16 мандрівного міжнародного фестивалю Docudays про права людини показали в бібліотеці Короленка.Стрічка про правду серед фейків є однією з найяскравіших і відображає цьогорічну правозахисну тему найбільшого фестивалю документального кіно України та Європи.


Гострі соціальні проблеми, питання захисту прав людей і формування громадської свідомості. Фільми цьогорічного фестивалю демонструють у 22 регіонах України від жовтня. На Чернігівщині це 3 тижні показів і обговорень у навчальних закладах, кінотеатрах, бібліотеках і креативних просторах у майже 10 містах області для різних вікових категорій.

Фестиваль Docudays відбувається щороку в Києві наприкінці березня. Після його завершення найкращі фільми організатори презентують в понад 200 містах усіх регіонів України.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль Docudays, документальне кіно, бібліотека Короленка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект