Пані та Панове! Робимо Ваші ставки!

Нравится Рейтинг поста: + 15
      Згідно з промовою однієї Чернігівської депутатки, що опікується в міській раді ПРАВАМИ І СВОБОДАМИ ГРОМАДЯН!!!, котра окрім цього ще є і посадовою особою місцевого самоврядування виявляється, що міліціонери, під час заворушеннь біля Чернігівської ОДА 25.01.2014р. були "невинніми мальчиками", а ті хто протестував під ОДА були "бандерлогами".  Такі вислови і заяви  не можна залишати без реагування, бо таким посадовим особам, котрі окрім того, що забули не лише норми права та  моралі, а й забули свою присягу, треба нагадувати, хто платить їм зарплату, адже  це робить ажніяк не "Партія регіонів", а  территоріальна громада м. Чернігова, котру пані Скоробагатько поділила, зважаючи на політичні уподобання, забувши про те, що ПР ніколи в Чернігові не здобувала перемоги. 
   
   
Я не штурмував Чернігівську ОДА, бо апріорі було зрозуміло, що її ніхто протестувальникам так просто, без бою і без кровопролиття не здасть. Я прийшов на мирну акцію протеста, але став активним її учасником, бо я не міг дивитися на те, що робила доволі величезна купка переодягнутих міліціонерів, що тусувалася біля рогу ОДА.
Ці "перевертні" без погонів напевно отримали команду хапати в заручники для подальших торгів з оппозіціонерами усіх, хто погано стоїть та розслабився в натовпі. Переді мною стояв хлопець, нікого не чіпав, але на обличчі в нього була медична маска - двоє підішли з боку, один ззаду - за мить вони його вже тягли за кордон міліції, між ОДА та "Гарантією". Я намагався їм завадити, кричу їм, що він же нічого не зробив, на якій підставі ви його схопили. Але вони все одно тягли його у бік кордону. У одного з цих "цивільних" міліціонерів, збоку навіть висів мисливський ніж, що вже ажніяк не вписується в рамки здорового глузду.
Після того, як один з народних депутатів вийшов із - за кордону міліції, без звільнених заручників, я дві години допомагав дружині одного із затриманих дізнатися, де знаходиться її чоловік, котрого також захопили в заручникі перевдягнуті "опера". Спочатку я порадив йти в прокуратуру і писати заяву про викрадення людини невідомими особами. Там же в прокуратурі за зачиненими дверима ховався "друг Ляшка" - начальник Деснянського райвідділу міліції (напевно добре памятає погром залу ігрових автоматів на Червоній площі). Після прокуратури ми намагалися зясувати місцезнаходження затриманих вже на Шевченко, 13. Коли ми стояли перед зачиненими дверима міського відділу міліції, цих заручників, як потім зясувалось, вивезли в автозаку, якраз перед тим, як до відділу підтягнулися журналісти.
   Хочеться дізнатися офіційну позицію міського голови з приводу  дій та публічних заяв його підеглої. 
   Коеффіціенти ставок наступні :
   5 до 1 -  він її звільнить з посади;
   4 до 1 - винесе сувору догану; 
   3 до 1 - винесе догану;
   2 до 1 - винесе попередження про неповну службову відповідність;
  1,1 до 1 - скаже, що в свій вільний час вона може називати "дебілами", "бандерлогами" та "бандерівцями" будь - кого, з числа тих, хто не згоден з політикою президента і Партії Регіонів.

    
Добавить в: