Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Architect » Соколов може на ділі доказати свою турботу про афганців

Соколов може на ділі доказати свою турботу про афганців

14 Марта 2012 17:35   Просмотров: 13307
Метки: соколов, camry, афганцы, демократический альянс
Нравится Рейтинг поста: + 1
Як ми пам’ятаємо нещодавно Чернігівською обласною організацією Спілки ветеранів-афганців Чернігівській міській раді було передано в безкоштовну оренду автомобіль Toyota Camry приблизною вартістю від 265 до 425 тисяч гривен. Важливим є те, що в цій громадській організації, міській голова Олександр Соколов займає керівну посаду.

Для того щоб більш детально розібратися в цьому питанні Демократичним Альянсом було направлено запит до Чернігівської міської ради з проханням надати копії документів відповідно до яких було передано Toyota Camry, а разом з тим надати інформацію про інше отримане міською радою безкоштовне майно. Але міська рада вважає, що дана інформація не є публічною.

На наш погляд, інформація про майно яке передається в користування міській раді, і використовує яке безпосередньо міський голова, списуючи при цьому на це майно бюджетні кошти, обов’язково має бути відкритою.

Також з нашої точки зору міська рада не правомірно відмовила в наданні інформації і цю відмову Демократичний Альянс вже оскаржує в прокуратурі міста Чернігів. Сподіваємося, що вона вірно розставить всі крапки над «і».

Зважаючи на всі вищенаведені факти Демократичний Альянс звертається до жителів Чернігова підтримати відкрите звернення до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з вимогою повернути автомобіль Toyota Camry назад спілці ветеранів для виконання нею своїх прямих статутних завдань, а зокрема п. 2.2 підпункт 5 «сприяти наданню всебічної моральної та матеріальної підтримки членам Спілки та членам сімей загиблих, в тому числі матеріальної допомоги для вирішення побутових, житлових та інших проблем ».


P.S.
Якщо Ви стикались або володієте інформацією про корупційні дії прохання повідомляти про них за телефонами 093-118-44-38, 92-04-92 або за електронною поштою cn@dem-alliance.org


Добавить в: