• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Architect » ДемАльянс підвів підсумки благодійного аукціону «Купи зустріч»


Радио

ДемАльянс підвів підсумки благодійного аукціону «Купи зустріч»

21 Декабря 2011 19:33   Просмотров: 1745
Метки: демократический альянс, демальянс, купи встречу
Нравится Рейтинг поста: + 2

Ось і завершився перший в Чернігові благодійний інтернет - аукціон «Купи зустріч», організований Чернігівським обласним осередком ВМГО «Демократичний Альянс». Аукціон організований з метою привітати зі Святом Святого Миколая дітей з Центру соціально – психологічної реабілітації с. Хмільниця Чернігівського району.
Нагадаємо, що аукціон тривав протягом всього листопада. Участь у аукціоні взяло близько 140 осіб, серед яких як звичайні чернігівці так і відомі в місті люди. Політики, громадські діячі, шоумени, блогери. По результатам аукціону зібрано 7732 гривні. Нажаль не всі із заявлених ставок на зустріч виявились справжніми. Тому і зібрана сума в результаті дещо менша в порівнянні з сумарною на інтернет-сайті. До того ж далеко не всі із учасників, що зробили фінальні ставки, прийшли за своїми сертифікатами переможців.
На зібрані кошти організатори аукціону вирішили допомогти загалом двом дитячим закладам. Ними стали Будинок матері та дитини жіночої виправної колонії №44 та Центр соціально – психологічної реабілітації в селі Хмільниця. Так 19 грудня представники ДемАльянсу привітали дітей народжених вже у в’язниці та подарували їм 28 спальних комплектів. 20 грудня члени та волонтери Демократичного Альянсу відвідали зі святковим концертом дітей з Хмільниці. Випускники школи ДемАльянсу «Знайди в собі лідера» показали цілу театральну постанову по мотивам казки «Рукавичка», провели безліч цікавих для дітей ігор та конкурсів. Ну а найприємнішою частиною для дітей звичайно стала поява «Святого Миколая», який прийшов до дітей з купою подарунків і не тільки солодких. Завершились відвідини Хмільниці масовим фотографуванням зі Святим Миколаєм та персонажами казки.
Висловлюємо щиру вдячність партнерам благодійного аукціону «Купи зустріч» інтернет – магазину //korobok.net.ua/ , міській кав’ярні «Шарлотка». Також ми вдячні нашим спонсорам, які зробили свій вклад в організацію дитячого свята , це Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», кондитерська фабрика «Стріла», таксі «КЕБ». Дякуємо всім хто долучився до аукціону та зробив свій внесок в організацію свята до Дня Святого Миколая для дітей які кожного дня потребують особливої уваги з боку суспільства.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект