Блоги

 • Здесь даже солнца не видно..."Навіщо міряти чужі штани". / Політичні роздуми. Частина І. 0'R

  Ms_Brainy 8 9323

  Політичні роздуми.

  Частина І - «Навіщо міряти чужі штани».

  Найкраща політика - бути чесним зі своїм народом, адже правда, що проступає крізь туман часів, зрештою викриває всіх, прикрашених фальшивою позолотою, зводячи нанівець величезні зусилля, витрачені на обман людей за життя. (Алі Апшерон)

   У нашої опозиції немає чіткої програми вирішення соціальних проблем. Саме соціальна криза стала підґрунтям створення політичного конфлікту. Якщо б опозиція мала свою особисту (українську) програму подолання соціальної кризи в межах Закону та ще б і сама в неї вірила, все було б набагато краще. Жоден з них, ні Яценюк, ні Кличко, ні Тягнибок не хоче брати на себе обов’язків лідера та нести за це відповідальність. Ніхто, з існуючих на даний момент, політичних активістів (жовто-блакитний, помаранчевий, червоний, білий, зелений та т. д), нездатен очолити управління державою та Урядом.
       
    ...

 • Четвёртый минус"Вищий рівень цивілізаційного людства" або "Раніше вийдемо - раніше дійдемо" + 2'R

  Delilah 37 5053

  Прочитала статтю Сергія Трегубенко "Лідери і закони".
  Мені сподобаласть його особиста позиція і спочатку я хотіла просто прокоментувати статтю. Але ж, мій коментар вийшов дуже великий і тому, більш доцільно його опубліковати окремо, щоб не виникло зайвих непорозумінь.

  Тож сідайте зручненько і читайте уважно.

  "потрібно ставати громадянами, формулювати норми життя та наймати слуг для технічного забезпечення дотримання тих норм" – таку позицію містить стаття «Лідери і закони»

  З даною позицією можна цілком погодитись і на мою думку для цього потрібно не дуже багато, якщо не враховувати, як у нас в країні все робиться.

  Припустимо, що з деякими «прокрутами», але можна.

  Для цього потрібно:

  По-перше не тільки вважатися громадянами цієї країни за паспортом, а розуміти суть поняття «громадянин країни». Громадянин країни має певні гаранто  ...