Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Артёма Шелкового » Маршрутки подорожчали, а рівень послуг - лайно!?

Маршрутки подорожчали, а рівень послуг - лайно!?

3 Июня 2008 10:28   Просмотров: 3254
Метки: Чернігів, маршрутки, бензин, гроші
«Маршрутки подорожчають» саме таку новину можна було прочитати на офіційному сайті Чернігівської міської ради і відчути на своїй шкурі в день захисту дітей (1 червня).

Насамперед, насторожує те, що ЗМІ та суспільство практично не відреагували на дане повідомлення.

Перевізники нарікають, що вартість проїзду у маршрутках не переглядалася з грудня 2004 року. За цей час вартість бензину зросла у 1,9 разів, скрапленого газу – в 2,2 рази. Також більш ніж удвічі збільшились мінімальна заробітна плата, вартість запчастин і навіть самих автобусів малої місткості.

Водночас представники виконавчого комітету Чернігівської міської ради зазначають, що вартість проїзду у тролейбусах і автобусах середньої та великої місткості не змінюється, діючий тариф відповідно 60 копійок та 1 гривня.

З одного боку я не проти платити 1,50 за проїзд. Але на мій погляд необхідно враховувати кілометраж маршруту. Бо коли всі починають рівнятись на Київ, то починає нудити, адже в столиці вартість проїзду можна хоч якось обґрунтувати в зв’язку з величезними розмірами міста.
Хоча якщо говорити про транспортні перевезення в Києві, то давно пора підвищити платню за проїзд в метро до 1 гривні, адже рівень соціалістичних цін в 50 копійок за квиток, який тримається вже бозна скільки років є економічно невигідним.
Метрополітен стає збитковим підприємством. Але вибори то дуже серйозна тєма…і передвиборчі бойові дії аж ніяк не дозволяють думати про економічну вигоду підприємства… Эх, політикани-таракани….

Повертаючись до маршруток…

Інша сторона медалі (головна) стосується водіїв, які замість того аби культурно пояснити що тут зупинятись не можна, вони «інтелігентно» починають бормотіти собі під носа, що ти «найбільша падлюка в усьому пострадянському просторі» або хизуючись, показує «крутизну» різко гальмуючи так, що в більшості пасажирів підкошуються ноги і т.п.
На підтвердження слів можна пригадати історію про дівчинку Настю val.ua/crime/events/190567.html , яка отримала закритий перелом правої руки після поїздки у маршрутці.

Тож висновки робіть самі їздити тепер чи ні… але ось за таку маршрутку готовий платити і 2 гривні:)
Ось чому треба повчитись у інших водіїв нашим чернігівським…Добавить в: