Блоги

 • Блог p_pavloАКЦІЯ ЄВРОМАЙДАН У ЧЕРНІГОВІ + 3'R

  p_pavlo 28 5281

  У зв’язку з тим, що в четвер уряд України вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС, закликаємо чернігівців вийти до Чернігівської обласної державної адміністрації і сказати владі:

  «УКРАЇНА ЙДЕ В ЄВРОПУ!»

  У п’ятницю, 22 листопада, о 16. 00 збираємося біля Чернігівської обласної державної адміністрації (вул. Шевченка, 7)  Будь ласка поширюйте інформацію.

  Конт. тел 0931184438 – Ігор Андрійченко

    ...

 • Блог myshketerПеревізник ДП "Пассервіс" проводить акцію на 5 грн. 0'R

  myshketer 0 3054

  Цікаву акцію розпочало ДП "Пассервіс". Такі листівки на днях роздавали біля ринку "НИВА". Вартість доїзду з Чернігова до Барківки, близько 80 км коштує 5 грн. Дзвінок в автостанцію підтвердив, що це не розіграш, а акція яка поки що триває. Ось вам позиція підприємства, що бідкається на недостатній заробіток. За 80 км вони везуть за 5 грн, а по місту 2,5. Подумалось, що може й в Чернігові влаштувати акцію, наприклад на 1 грн? А пояснення акції просте. Собі в збиток Пассервіс витісняє з ринку інших перевізників. Схема проста, спочатку пасажир звикає їздити на їх автобусах, а потім різко піднімається ціна. Ось така схема. Проблема в тому, що у Пассервіса вже зараз не вистачає власного транспорту, щоб обслуговувати свої маршрути вони постіно орендують у когось автобуси або здають свої маршрути в оренду. Проте бажання захопити ринок та витіснити конкурентів не зупинити. 
    ...

 • Блог zhabaВиставка знарядь катувань української міліції 0'R

  zhaba 1 4739

  Завтра, 23 червня, о 12:00 правозахисники знайомитимуть працівників чернігівської прокуратури з сучасними знаряддями катувань, які використовують українські міліціонери.

  Знайомство відбуватиметься в сквері напроти Прокуратури міста Чернігів у рамках всеукраїнської акції, присвяченої Міжнародному дню проти катувань.

  Експонати, які будуть представлені під час виставки, унікальні тим, що виготовлені вони зі звичайних речей, які застосовуються в побуті.

  Експертами з підготовки експонатів виступили колишні працівники міліції та адвокати.

  Організатори акції вимагають від працівників прокуратури детальних і відповідальних розглядів справ про катування в міліції.

  Аналогічні акції в цей же день будуть проведені в Києві, Харкові, Сімферополі, Донецьку, Луганську та інших містах України.

  * * *
  Довідка

  Протягом 2010 року кількість випадків катування в українській міліції зросла від 600 т  ...

 • Блог kaktusenjaПРОТИ КАТУВАНЬ 0'R

  kaktusenja 1 4288

  цієї п'ятниці чернігівці вшанують жертв катувань української міліції.
  акція не політична.
  на ній буде оприлюднено дані про катування в міліції,
  розказано про причини катувань, про наслідки та про методи попередження таких дій.
  взяти участь у вшануванні означає сказати:
  я знаю, що катування відбуваються!
  я проти катувань!

  запрошення для кожного
    ...

 • фотоблогВИМИКАЙСЯ! 0'R

 • EARTHOUR`09Година Землі 2013 0'R

  Quantum2012 2 2934


  Про що йде річ?
  26 лютого 2009 року в Україні стартувала міжнародна акція Година Землі, організована Всесвітнім Фондом Природи. Міста України разом з усім світом підтримають глобальний заклик до активних дій у боротьбі зі зміною клімату. 28 березня 2010 о 20:30 Київ, Одеса та Рівне, а також, ще близько 700 міст світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, - символічний акт всесвітнього єднання перед лицем однієї із найважливіших проблем сучасності – глобального потепління.

  Історія виникнення.
  Ініціатива вимкнення світла, що була започаткована в Сіднеї в 2007 році як екологічна акція одного міста, розвинулася у масову кампанію, яка привертає увагу людей всього світу. В 2008 році 371 місто в 35 країнах вимкнули світло у спільному заклику до боротьби зі зміною клімату. В 2009 році вперше Україна також прийме участь у всесвітньому русі, й мешканці нашої країни зможуть разом зі світовою спільнотою висло  ...

 • Олександр ЛомакоДякую всім!!! 0'R

  OLomako 19 2661

  На цьому фото - десь 60% книжок, що ми зібрали протягом акції "Подаруй бібліотеці книгу". Решта просто фізично не вмістилася на ганок біля офісу та знаходилася на подвір'ї або в коридорі офісу. Протягом 2-х місяців нам принесли 4000 книг. Навіть, трошки більше.
  Я радий, що ми успішно закінчили цю акцію. З трьох причин:
  1. Люблю доводити справи до кінця;
  2. Справді корисна і гарна річ
  3. НАРЕШТІ у мене офіс більше схожий на приймальню громадської організації ніж на склад, а у себе в кімнаті я бачу стіни. а не одні книги :)
  Про акцію і фото можна почитати тут, а за цим посилання можна побачити деякі фото.
  Найбільше мене вразило те, як нас зустрічала директор міської централізованої системи Ніна ІВанівна, та бібілотекарі. коли ми відкрили двері вантажного мікроавтобуса, який був повний книжок, вони почали аплодувати та дякувати.
  Насправді ро  ...

 • Олександр ЛомакоПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ! 0'R

  OLomako 22 8606

  Вже більше місяця триває наша акція "Подаруй бібліотеці книгу". Весь мій офіс заставлений книжками - чернігівці позитивно відгукнулися про акцію і вже принесли майже 1000 книжок.
  Але до кінця акції ще майже 3 тижні. А потім будемо передавати все назбиране в бібліотеки.
  Логіка акції проста. Є три категорії людей, що беруть в ній участь:
  1. У них старі чи давно прочитані книги просто займають місце в квартирі, якого катастрофічно не вистачає.
  2. У багатьох людей є книги, які повторюються в домашній бібліотеці
  3. Є люди, які дуже сильно переживають за майбутній інтелект чернігівців і вони несуть все, що є.

  Думаю, що серед читачів знайдуться і 1-ші і 2-гі і, сподіваюся, 3-ті. Відповідно - книг у мене в офісі буде ще більше

  Пишіть, приносте!
    ...