• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • Олександр ЛомакоЄвро-2012 буде!!!!! 0'R

  OLomako 5 1549

  Після поразок збірної України грекам та київського "Динамо" "Барсі" футбольні вболівальники, нарешті, отримали приємні новини! 

  Ми довго чекали на це рішення. Тепер точно відомо, що чотири українських міста будуть господарями чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

  Київ, Донецьк, Львів, Харків отримали право приймати матчі чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

  Фінал турніру відбудеться в українській столиці!!!

  Таке рішення прийняв виконком УЄФА, засідання якого завершилося в Португалії.

  Турнір також приймуть польські Варшава, Познань, Вроцлав і Гданськ.

  Що, ж гарні новини!!! Ех!!!!

  Роботи ще багато. Відверто кажучи, до того, щоб приймати Євро ми ще не готові. Але дороги назад уже нема - тільки вперед.

  Що ж, лишається подякувати всім, хто причетний.     ...

 • Олександр ЛомакоЛьвів без Євро-2012? 0'R

  OLomako 4 1614

  Останні заяви Мішеля Платіні втілили оптимізм. Нагадаю, на початку вересня він сказав, що задоволений прогресом України в підготовці до Євро-2012. Навіть пошуткував - "Я не розумію, звідку взялися готелі, але вони є. Ось так просто - взялися і все."

  Сьогодні в ЗМІ з'явився звіт УЄФА щодо підготовки міста Львів. Головна загроза - в УЄФА не вірять, що там встигнуть побудувати стадіон. Вжиті такі слова - "нереалістично та неможливо завершити роботи у вказаний термін". Нагадаю, це літо 2011 року.

  Зараз нема остаточного проекту та дизайну стадіону. Нема точної цифри місць (чи 30 чи 33 тисячі), навіть остаточного фінансування (близько 609 млн грн + ПДВ, але в звіті говориться, що цього може бути недостатньо)

  В звіті УЄФА вказує навіть на те, що консультантам не заплатили за кілька місяців роботи. Одним із ризиків також відзначають вибори. В звіті говориться, що місцеві вибори відбудуться в 2011 році, хоча це також не факт.
    ...

 • читанкаНаша міліція і Євро-2012 0'R

  kirya 19 2223

  місце дії: Київ. Площа біля Михайлівського золотоверхого.
  час дії: Субота 30-го травня. одна хвилина десь між 14.00 і 14.30
  дійові особи: я і співробітник ДАЇ

  Оскільки я в Києві майже не орієнтуюся, коли мова йде про сакральні місця, то запитати про місцезнаходження Володимирської церкви вирішив запитати у ДАЇшника, який, я так зрозумів, за деякий час мав перекривати рух, щоб когось там пропустити. далі діалог

  я: перепрошую, як нам знайти Володимрьску церкву?
  ДАЇшник (після 10-секундної паузи): вот она (показує рукою на Михайлівський золотверхий собор).
  я: нажаль ні. я теж так думав, поки не прочитав напис на табличці.
  ДАЇшник: да? (озирається навколо в пошуках допомоги, але його колеги зайняті біля якоїсь автівки. в процесі озирання ДАЇшник бачить на протилежному кінці вулиці обриси іншої споруди з дзвіницею).
  тогда вот она (показує в бік дзвіниці і після кількасекундних сумнівів додає). Хотя, вряд ли.   ...Центр Комплект