• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові ліфти обслуговуватиме КП «Новозаводське»: в чому причина?


Радио

У Чернігові ліфти обслуговуватиме КП «Новозаводське»: в чому причина?

З 1 липня «Центрліфт» припинить обслуговування ліфтів у багатоповерхівках Чернігова. Це 744 ліфти, які перебувають на балансі 10-го та 13-го ЖЕКів, а також комунальних підприємств «Новозаводське» і «Деснянське». Які думки з цього приводу у жителів будинків дивіться у нашому відео.16-поверхівка на проспекті Перемоги, 104 – один із найвищих житлових будинків у Чернігові. У ній два ліфти. Як кажуть мешканці, вони ламаються часто.

З 1 липня ліфти у цій та інших багатоповерхівках міста замість «Центрліфту» обслуговуватиме комунальне підприємство «Новозаводське».

Частина ліфтів у багатоповерхівках міста вже відпрацювали нормативний термін. Аби вони могли працювати далі, їх треба капітально ремонтувати чи модернізувати, розповів начальник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

За словами Ярослава Куца, капітальний ремонт продовжує термін дії ліфта від двох до чотирьох років, модернізація на 18 років. Капітальний ремонт коштує 200 тисяч, модернізація вартує 700 тисяч.

«Я вважаю, що комунальне підприємство «Новозаводське» – це більш прозора і більш зрозуміла конструкція обслуговування ліфтів», – додав Ярослав Куц.

Суспільне упродовж тижня намагалось отримати коментар від «Центрліфту». Досі цього зробити не вдалося.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ярослав Куц, «Центрліфт», обслуговування ліфтів, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект