• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Бітумний завод, свинокомплекс, елеватори. Які нові об’єкти можуть з’явитися в Менській громаді


реклама

Бітумний завод, свинокомплекс, елеватори. Які нові об’єкти можуть з’явитися в Менській громаді

Цього вівторка, 6 квітня, Мену відвідав власник найбільшого вітчизняного експортера свинини, який має намір побудувати на Менщині сучасний свинокомплекс, розрахований на вирощування 200 тисяч і більше голів свиней. Про це повідомив Менський міський голова Геннадій Примаков під час зустрічі з журналістами місцевих медіа, присвяченій звіту за 100 днів роботи нової команди міськради.За словами міського голови, вже визначене місце можливого розташування свинокомплексу – на території колишній ферми за кілька кілометрів від Покровського. Вартість об’єкту – понад 10 мільйонів євро. Свинокомплекс мають побудувати з дотриманням усіх санітарних норм. А ще він дасть додаткові робочі місця для жителів громади.

ПрАТ «ШРБУ-82» планує обладнати бітумний завод, який би забезпечував підприємство необхідними для будівництва та ремонту доріг матеріаламиТакож, за інформацією Геннадія Примакова, має нарешті розпочатися і зведення нової автозаправної станції на в’їзді в Мену з боку Чернігова. Воно тривалий час затримувалося через узгодження всіх необхідних документів та дозволів.

У планах на цей рік – будівництво сільгоспвиробниками двох елеваторів, зведення п’ятиповерхового житлового будинку в Мені, реконструкція приміщення колишньої районної бібліотеки під ЦНАП, обладнання вуличного освітлення в селах громади, поточні та капітальні ремонти об’єктів. Планують і суттєву реконструкцію центру Мени з обладнанням на головному перехресті міста кругового руху транспорту.

Щоправда, усі ці проєкти знаходяться на різних стадіях реалізації. Їхнє втілення в життя залежить від того, чи зможуть залучити кошти. За словами Геннадія Примакова, велику допомогу у цьому надають народні депутати Анатолій Гунько та Олександр Сова.

Олександр Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менська громада, Геннадій Примаков

Добавить в: