Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Як пройшов показ мод у Чернігові (відео)

Як пройшов показ мод у Чернігові (відео)

Подія, на яку чекають з нетерпінням кожного року на початку весни всі модниці Чернігова. Арт проект «Фешн скарбниця» нарешті відбулася. Музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт» перетворився на модельну агенцію. Адже саме там проходив 5-й ювілейний захід.Показати своє без усілякого сумніву вишукані роботи збираються 9 дизайнерів.

В минулому році розробники одягу дивували новинками «Весна-літо-2018», а цього року тема «Космос». І вона обрана не випадково. Адже маючи натхнення всесвіту можливо створити цікавий образ та той одяг, який відповідає потребам тисячоліття. Аби доповнити назву, атмосферу космосу своїми малюнками створили діти арт-студії «Колібрі».

А на першому поверсі розмістилася виставка чернігівського фотохудожника Олександра Оніщенка, який більшість часу проживає у Празі. Називається вона «Ж» і присвячена звісно ж прекрасній половині людства.

Поки гості збираються та роздивляються картини, так би мовити, за лаштунками йдуть останні приготування. Євгенія Гордюк із Сновська готується представити своє дві колекції. Взагалі дизайнерка працю у фешн індустрії 12 років. За цей час встигла взяти участь у багатьох конкурсах. Є автором 20 колекцій від Кутюр та Прет-а-порте. Їй притаманний креативний лук. Створює речі, які можуть підкреслити особливість та індивідуальність кожного.
Перша колекція – для тинейджерів в готичному стилі. Друга під назвою «Strong lady» - для сміливих, стильних та впевнених у собі жінок, які не бояться бути не такими як усі.


Приєдналася до нашого модного показу вперше Марина Черкай з міста Шостка Сумської області. В цій сфері вона не так давно – 3 роки, але працюючи із жінками понад 14 років вивчила їх потреби досконало, а тому створила вбрання із тканин, які виготовлені в Італії, застосовуючи натуральне хутро. Колекція має назву «Кохання та відродження».

Якщо перший та другий проект «Фешн скарбниця» ставили на меті відкрити для чернігівців імена місцевих виробників, то вже в третьому з’явилася благодійна місія, залучаючи вихованців навчально-реабілітаційного центру №2. Вдалося втілити в життя мрії діток, які мають певні фізичні вади.
Те, що в результаті вийшло, подарувало учнів. Альона Огута запевняє, сукнею задоволена.

Вихід цих діток став найзворушливішим. Ніхто з присутніх не залишився байдужим до демонстрації власноруч створеної колекції «Сучасна давнина». Дорослі стоячи аплодували та ледь стримували сльози.

Модний цьогоріч показ завершила колекція, яка сподобалася абсолютно кожній жінці, адже це вечірні та весільні сукні.

Гості вечора оцінили рівень проведення та поділилися враженнями від побачених модних новинок.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: показ мод, Фешн скарбниця, «Новий Чернігів»

Добавить в: