Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Майстерня казок» вдруге випустила юних письменників

«Майстерня казок» вдруге випустила юних письменників

Семеро юних чернігівців офіційно стали письменниками. В лютому вони приєдналися до «Творчої майстерні казок» і тепер їхні твори нарешті побачать світ.Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Ми додали ще одну родзинку – ми не лише писали казку, ми створювали ілюстрації. Тому, гортаючи сьогодні казки випускників «Творчої майстерні казок», можна побачити, як вони малюють. Відповідно, вони вклали свою душу абсолютно на 100%».

Головною умовою для учасників творчої майстерні стало написання казки, події якої відбуватимуться у Чернігові. Далі – повна творча свобода. Свої поради дітям давала чернігівська письменниця Маргарита Бордонос, а фінальним рецензентом став автор дитячих казок, сценарист та продюсер Володимир Нікітенко.

Володимир Нікітенко, дитячий письменник: «Я отримав велике задоволення, бо переді мною стояла задача не лише оцінити літературу, літературний жанр, але я також вникнув в історію міста. У кожного з вас у казках промаює щось про ваше улюблене місто, в якому ви живете. І видно, що ви його цінуєте, любите і знаєте його історію».


Цьогорічна «Майстерня казок» стала другою, але в туристично-інформаційному центрі вже планують продовження.

Випускниця 5-го класу Марина Швець взяла участь у «Творчій майстерні» вдруге, причому на момент старту цього заходу у неї в самому розпалі була робота над власною казкою, але її довелося переписати, щоб перенести місце дії до Чернігова.

Марина Швець, учасниця «Творчої майстерні казок»: «У мене головний персонаж – дівчинка Лукерія. Вона живе в Чернігові та працює у своїй пекарні. Потім до неї в пекарню приходить чорна княгиня – Предслава Чорна, та вони відправляються у подорож у часі, та рятують батька Предслави – князя Ігоря Чорного».

З творами юних казкарів можна вільно ознайомитися на офіційній Facebook-сторінці чернігівського туристично-інформаційного центру. А в самому закладі можна роздрукувати фізичну копію.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: юні письменники, випускники, казка, «Творча майстерня казок», «Новий Чернігів»

Добавить в: