Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У бібліотеках міста стартували культурно-мистецькі проєкти

У бібліотеках міста стартували культурно-мистецькі проєкти

Одразу дві чернігівські бібліотеки провели цієї суботи культурно-мистецькі заходи. В обласній бібліотеці імені Короленка зранку зібралися близько півсотні поетів та поетес на 5-й Всеукраїнський фестиваль «Дотиком душі».На жаль, по-справжньому всеукраїнським фестиваль не став, через карантинні обмеження на нього завітали поети тільки з Чернігова та нашої області.

Чимало з тих, хто взяли участь у фестивалі, мають вже і чимало публікацій, і визнання. Але «Дотиком душі» – це не лише можливість потрапити у збірку «Первоцвіт», в якій надрукують вірші 25-ти найкращих авторів, а й спілкування, живе виконання творів, пошук джерел натхнення.


Тим часом у бібліотеці імені Михайла Коцюбинського стартував мистецький проєкт «Артбліндаж». Він являє собою виставку фотографій, творів та поробок ветеранів російсько-української війни та волонтерів.

Ідея «Артбліндажу» належить ветеранам 13-го батальйону територіальної оборони. Військові намагалися створити для своїх побратимів простір для спілкування, самовираження та психологічної «розрядки».

«Артбліндаж» перебуватиме у бібліотеці імені Михайла Коцюбинського до кінця літа і буде відкритим для всіх відвідувачів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: культурно-мистецькі проєкти, бібліотека, «Новий Чернігів»

Добавить в: