Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вулиця Святомиколаївська у Чернігові на три дні стала пішохідною

Вулиця Святомиколаївська у Чернігові на три дні стала пішохідною

Вулиця Святомиколаївська у Чернігові на кілька днів стала пішохідною. Протягом трьох днів, починаючи з 26 червня, тут перекрили рух автотранспорту.Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «На ці вихідні ми зробили такий тестовий режим, щоб побачити, яка реакція у жителів, які тут проживають, яка реакція у тих, хто відпочиває, у гостей. Цей тест уже сьогодні показує, що наші водії, як ото водичка шукає щілинку, і вони все одно просочують через арку. А ми залишили в’їзд через арку задля того, щоб для якихось нестандартних ситуацій була можливість під’їхати».

За словами Олександра Шевчука, катальпи для перекриття використали не випадково, адже вони дають можливість чернігівцям зануритися в атмосферу свята та відпочинку. Та це не єдина пішохідна вулиця у місті.

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Ми на сьогоднішній день маємо пішохідну вулицю Серьожнікова, яку полюбили всі, незважаючи на те, що вона не відремонтована і не облаштована, як інші вулиці. Але вона затишна, тому там дуже багато містян і гостей гуляють, і це надзвичайно піднімає її рейтинг. А Святомиколаївська це теж така вулиця, яка перпендикулярна Серьожнікова, і вона також є продовженням Серьожнікова як вісь, кудою буде йти туристичний потік і містяни».

27 червня на вулиці Святомиколаївській були проведені різноманітні виставки, а також майстер-класи для дітей. Одну з локацій організувала дитяча бібліотека.

14 учнівських художніх робіт про Чернігів, створених у різних техніках, представила міська школа мистецтв імені Любомира Боднарука.

Своєрідною родзинкою заходу стали роботи митців Чернігівської дитячої школи мистецтв, які працювали над роботами, представленими на виставці під назвою «Пейзажна алея».

Наразі розробляється проєкт реконструкції вулиці Святомиколаївської. Спокійні види дозвілля тут планують проводити з вечора п'ятниці і протягом усіх вихідних.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Святомиколаївська, пішохідна вулиця, «Новий Чернігів»

Добавить в: