Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » "Ти вийдеш з ув'язнення із високо піднесеною головою, а їх до смерти буде переслідувати власні підлість і страх"

"Ти вийдеш з ув'язнення із високо піднесеною головою, а їх до смерти буде переслідувати власні підлість і страх"

1 Марта 2012 21:27   Просмотров: 6353
Метки: луценко, тіпа суд, янукович, уроди, політрепресії
Нравится Рейтинг поста: 0

Дорогий Юрію!

Шлю тобі з Варшави слова солідарності та братерства. Зворушено поглянув на надіслану з Київа фотографію, де ти сидиш за гратми, чекаючи на вирок і читаєш том моїх ессеїв, перекладених українською. Немало тих ессеїв я написав в ув'язненні і ця зустріч в'язничного ессе з видатним в'язнем сумління з України набуває для мене значення символу.

Ніколи не думав, що один з командирів помаранчової революції буде ув'язнений на так примітивно вигаданих підставах. Твої вороги - то тхори, які не мають відваги опиратися відкрито і гідно. Справи тих людей належить зневажати, а їх самих - нагородити співчуттям, оскільки засуджуючи тебе, видають вирок собі. Ти вийдеш з ув'язнення із високо піднесеною головою, а їх до смерти буде переслідувати власні підлість і страх.

Юрію, тобі провіддіння довірило розділити долю українців, що прагнуть свободи у своїй відчизні. Вірю, що твоя тюремна дорога буде дорогою до слави. Вітаю, Юрію, твою позицію відважного демократа і патрота самостійної України. Вірю, що так само, як я, думають і відчувають багато поляків. Прийми слова поваги, солідарності і дружби від колишнього в'язня, польського друга вільної і незалежної України. Будь сильний! Люди думають про тебе по всьому світі!

Адам Міхнік, "Газета Виборча" від 1 березня 2012 р.

Добавить в: