Дякую всім!!!

21 Мая 2008 11:49   Просмотров: 2664
Метки: акція, подаруй бібліотеці книгу
На цьому фото - десь 60% книжок, що ми зібрали протягом акції "Подаруй бібліотеці книгу". Решта просто фізично не вмістилася на ганок біля офісу та знаходилася на подвір'ї або в коридорі офісу. Протягом 2-х місяців нам принесли 4000 книг. Навіть, трошки більше.
Я радий, що ми успішно закінчили цю акцію. З трьох причин:
1. Люблю доводити справи до кінця;
2. Справді корисна і гарна річ
3. НАРЕШТІ у мене офіс більше схожий на приймальню громадської організації ніж на склад, а у себе в кімнаті я бачу стіни. а не одні книги :)
Про акцію і фото можна почитати тут, а за цим посилання можна побачити деякі фото.
Найбільше мене вразило те, як нас зустрічала директор міської централізованої системи Ніна ІВанівна, та бібілотекарі. коли ми відкрили двері вантажного мікроавтобуса, який був повний книжок, вони почали аплодувати та дякувати.
Насправді робили це не заради слави. Просто це дійсно корисна акція. Ось коментар директора міської бібліотечної системи Чернігова Ніни Власенко:

– Стільки книг нам ніхто ніколи не дарував! Нам часто передають книжки – і різні партії, і міська влада, і громадські організації. але за весь час, більше 600-т примірників не передавав ніхто. Низький уклін організатора акції та всім, хто відгукнувся на заклик „СИЛИ ГРОМАДИ”! Наша система об’єднує 13 філій та нараховує 36,5 тисяч користувачів. Тут знайдуться книги на смак кожного, адже кожна книжка для нас важлива! Запам’ятайте – не буває поганих книжок! Ще раз низькій уклін організаторам. Це дієва і результативна акція, а не просто слова.

Дякую щиро всім чернігівцям. які відгукнулися на наш заклик та принесли книжки! Низький вам уклін!
 
Добавить в: