• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » Починається розкол в Партії регіонів?!


Починається розкол в Партії регіонів?!

5 Сентября 2008 12:42   Просмотров: 3498
Метки: ахметов, янукович, табачник, колесников, партія регіонів
Ви таке бачили, щоб  "голоса" Партії регіонів  публічно звинувачували один одного в чомусь?

Я за останні 5 років не пригадав жодного прикладу. Ця політична сила завжди вирізнялася тим, що вони не виносили своє сміття на люди. Може. в цьому і була їх головна сила. Якщо помаранчеві не тільки перемивали кісточки один одному, а й звинувачували в всіх смертних гріхах, відкривали один на одного кримінальні справи тощо.

Про різні групи всередині Партії регіонів відомо всім. Група Ахметова, Клюєва, Януковича... Вони боролися за вплив на партію, але публіка про це знала тільки від журналістів чи опонентів. Самі регіонали завжди це заперечували. "Ми єдина, сильна партія. У нас один лідер. Не дочекаєтеся", - приблизно так завжди висловлювася всі регіонали.

Виключення з лав партії Раїси Богатирьової не сподобалося Ахметову і Колеснікову.  Напередодні можливих парламентських виборів партія вже не виглядає такою єдиною. Я не говорю вже про майбутні президентські вибори, де бізнесмени з партії регіонів можуть підтримати Юлю або Ющенка. Про це  говорилося е один раз.

Написати ці пару абзаців мене спонукала ця заява Боріса Колеснікова:

"Якщо бути послідовним, то потрібно починати не з Богатирьової. Давайте почнемо з цього дешевого клоуна – Дмитра Табачника", - заявив Колесников.

Колесникову не сподобалася заява Табачника про те, що бізнесмени Східної України готові домовлятися з Ющенком, «тому що гроші люблять тишу». Крім того, Колесников сказав ще декілька образливих заяв на адресу однопартійця. «Це думка моя, Ріната Ахметова і всіх бізнесменів південного сходу — членів Партії регіонів», — запевнив він.

"Хто це говорить?! Казнокрад, який не створив у своєму житті ніякого бізнесу? Як він взагалі може судити? Що він взагалі робити уміє, крім того, як книжки і картини з, і так небагатих, українських музеїв цупити? - заявив Колесников. - Ми обов`язково наполягатимемо на жорстких заходах щодо Табачника! Це думка моя, Ріната Ахметова і всіх бізнесменів південного сходу – членів ПР". 
Далі буде?!
Добавить в:
 
 


Центр Комплект