• Брухт ДальнобойСервис


Талион

Блоги

 • Чиста політикаЧи стане влада більш доступною? 0'R  У Чернігівському Експертному клубі «Чиста політика» відбулося експертне обговорення на тему: «Чи стане влада більш доступною?»

  13 січня Верховна Рада прийняла закон про доступ до публічної інформації. За ухвалення Закону, розробленого бютівцем Андрієм Шевченком, проголосували 408 депутатів. У законі прописані гарантії на доступ до публічної інформації, а також умови обмеження доступу до неї. Закон вступає в дію через 3 місяці з дня його опублікування.

  Чернігівські експерти, представники влади та журналісти обговорили дію нового закону на відкритість та доступність взаємовідносин влада-громада. А також, чи працюватиме у повній мірі новий закон про доступ до інформації в Україні.

  Голова ЧОЦ «Ініціатива» Павло Пущенко упевнений, що прийняття Закону "Про доступ до публічної і  ...

 • Блог paperniyГОЛОВНА МЕТА - ЗРОБИТИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ЧЛЕНІВ І… ВОРОГІВ 0'R

  paperniy 5 4172


  Майбутніми виборчими перегонами у Чернігові переймається не міська влада і депутати, ні політичні партії, а громадські організації.

   На політичному полі міста зараз спостерігається три основних "громадських" гравця і два запасних. Серед основних безперечним лідером є "Громадська думка", основна мета якої заволодіти максимальною кількістю місць в міськраді. У організації "За Чернігів" основна мета інша - посада міського голови для її лідера. Громадське утворення "Народний контроль", виходячи з їх діяльності, цікавить лише одне - гроші. Всі ці організації об'єднує те, що вони постійно присутні у місті, більш-менш періодично розповсюджують власні друковані безкоштовні видання чималим тиражем і проводять деякі акції.

  До більш пасивних громадських організацій, активність яких спонтанна, можна віднести такі організації як "Сила громади" та "Новий Чернігів". Перша за останній рік значно зменшила   ...

 • Блог GektorgromМусороперерабатывающий завод 0'R

  Gektorgrom 7 5282

  Только что прочитал о том, что Шведские компании будут инвестировать в Украину 700 миллионов евро для строительства мусороперерабатывающих заводов в 9 городах(а именно: Луцк, Миргород, Новоград-Волынский, Новая Каховка, Конотоп, Буча, Староконстантинов и Владимир-Волынский). Эти города выбраны, поскольку ранее там уже собирались реализовывать подобные проекты. Как ни удивительно, но у нас видимо проблем с масанами нет - никому не воняет. Даже в Донецке уже идет строительство такого завода, который не только перерабатывает мусор но и производит биогаз. Проект для компаний Ecoenergy и BiogasProm рентабельный, тоесть приносит прибыль. Почему в нашем городе об этом ничего не слышно, друзья общественные организации, почему не действуете? Вы только покупать пазики, да критиковать Соколова умеете? "Громадська думка" , "За Чернигов" и тд. почему я никогда от вас не видел проектов с  ...

 • ИнтересностиГромадські організації в Чернігові! Справжні і не дуже.. 0'R

  Informer 34 6887

  Громадські організації.. Для чого вони потрібні, з якою метою створюються?..
  Відповідь одна: Сравжня громадська організація створюється, щоб допомагти оточуючим і при цьому не отримувати прибутку.

  В даній темі я спробую описати громадські ораганізації міста Чернігова.

  Одразу хочу зазначити, що такі проекти як "За Чернігів"(Савченко), "Сила Громади", "Новий Чернігів" (Кнуренко), "Народний контроль" - є громадськими організаціями тільки формально.. Насправді це стандартні політичні проекти, метою яких є привести своїх лідерів до влади..

  Справжні громадські організації політично не заангажовані.

  Спробую перерахувати основні реально діючі громадські організації:

  - Центр "Доброчин"
  Сфера діяльності: правозахист населення, безкоштовна юридична допомога.
  Контакти: www.dobrochyn.org.ua

  - Центр гуманістичних тех  ...Центр Комплект