Радио
Радио

Блоги

 • Блог balbesОбережно, фальшивка, або Богу таки видніше... 0'R

  balbes 2 3776


  Провокації в мережі розтікаються  моментально, не застрахований  і цей ресурс. Поки японці ліквідовують наслідки стихії та аварії на АЕС, москальські провокації докотилися і до Чернігова. Так 17 березня з’явилася фальшивка //www.gorod.cn.ua/blogs/scummy_10276.html. 
  Але Бог дійсно все бачить. Дуже швидко провокаційну маячню стосовно ставлення Японії до аварії на ЧАЕС в 1986 році, склепану на шовіністичному сайті російських військових інвалідів Русичи //www.rusichi.lact.ru/e/1221391-sergey-filonov-zagolovki-yaponskih-gazet-vo, елементарно викрили.
  Про це можна почитати:
  //drugoi.livejournal.com/3512856.html
  //drugoi.livejournal.com/3514662.html#cutid1
  //www.echo.msk.ru/blog/golovnin/758728-echo/  ...

 • Блог chemeriskijДепутат подав у відставку 0'R

  chemeriskij 4 3457


  Все майже, як в Україні)))))

  Японський депутат склав повноваження після того, як його упіймали на спробі проголосувати на засіданні верхньої палати двічі - за себе і за колегу.

  У японському парламенті кнопки для електронного голосування вбудовані у кожне індивідуальне крісло, передає російська служба "Бі-Бі-Сі".

  Натиснувши свою кнопку, колишній міністр землеробства, лісництва і рибальства Японії, 75-річний парламентар із опозиційної Ліберально-демократичної партії Масатосі Вакабаясі потягнувся до кнопки на сусідньому кріслі - і цей момент був зафіксований на відеокамеру.

  Парламентарі підозрюють, що таким чином Вакабаясі голосував у той день не один раз. З'ясувалося, що в усіх голосуваннях верхньої палати нібито брав участь відсутній сусід Вакабаясі.

  Повідомляючи про відставку, депутат зазначив, що відсутній на засіданні колега, також член Ліберально-демократичної партії, не просив його віддават  ...