Блоги

 • Не влезай - убьёт!Бей своих, чтобы чужие боялись? + 8'R

  AK-74 13 3093
  У меня вопрос к чиновникам, сторонникам и депутатам местного уровня от Партии регионов:
  Вы уже поняли, что никому не будете нужны, если что? Вас посадят за реальную или вымышленную взятку, вас выбросят с работы, из бизнеса или даже из дома, вас заставят жить на нищенскую пенсию по инвалидности, как только вы станете неудобны.

  Нет, даже не тогда, когда вы начнёте резать правду-матку и бороться против системы, а просто потому, что ваш бизнес кому-то понадобится или потому, что продав вас, можно будет заработать больше, чем отстёгиваете вы. Или кого-то нужно будет сделать козлом отпущения, на кого-то списать разбазаренное, украденное или череду неудач. Или просто вы заболеете и не сможете тянуть лямку.

  Вы в волчьей стае. И даже если вы один из вожаков, то наступит день, когда шакалы взвоют: "Акелла промахнулся!" И всё, вас сольют... Собственн  ...

 • Блог OperatorВідсоток українців у "Верховному кнесеті України" + 1'R

  Operator 10 2380

   За словами народного депутата чотирьох скликань, 85-річного Левка Лук'яненка, у Верховній Раді України VI скликання (2007-2012 роки) було лише 22% українців (за національністю).


  .

  На запитання, які ж національності у парламенті переважають, дід Левко віджартувався, а потім додав, що слід «вивчати біографії політичних діячів».

  А чому обов'язково біографію вивчати? Іноді й так видно...  ...

 • Блог OperatorПризначення АНДРОСА - повне відео + 1'R

  Operator 0 2158

  "Обговорення" і голосування за кандидатуру Сергія Андроса, члена Партії регіонів, на посаду першого заступника чернігівського міського голови (Олександр Соколов, ПР) під час пленарного засідання ХХХ сесії Чернігівської міської ради VI скликання.

  Хід голосування можна подивитися на 22:47 хв.

     ...

 • Блог OperatorПро гречкосіїв 0'R

  Operator 0 1981

  Колись, у далекому 1990 році, виборцям давали жирніше. У прямому сенсі. Не гречкою, а... свинями. 

  Пряма мова учасника тодішніх виборів:  Ось така вона, демокг'атія (тм)   ...

 • Блог OperatorЗамальовка "Какие-то два мудака" + 2'R

  Operator 2 2435

  Вирубка біля 3-ї міської лікарні. Напевно, зачищають роздерибанені діляночки... 
  Люди тут садили дерева. А прийшли два мудака і порізали їх. 

     ...

 • Блог SHURIK_2049Урвався терпець читати ці “відписки” + 1'R

  SHURIK_2049 4 4105

  Вже більше ніж півроку діє Закон України "Про доступ до публічної інформації". Можливо не кожен громадянин знає про його існування, але це не заважає йому працювати. Громадські організації, журналісти і самі ж депутати та чиновники їм користуються залюбки. На жаль у цьому позитивному світлі є одне “але”. Досить часто на свої запити ми отримуємо банальну “відписку”. І починає здаватися, що тебе знову пошили в дурні.

  Влада свідомо не надає чіткої відповіді на поставлені запитання. У державі де говорять про свободу слова та відкритість владних рішень, народ залишається за завісою незнання. За завісою красивих слів, які пояснюють: Чому це тобі неможна знати? Часто на цьому спроби знайти потрібну інформацію через запити на інформацію і закінчуються. Багато хто банально змирюється і не бореться далі. Суспільство ще не досить чітко зрозуміло, що ігноруючи “відписки” воно само будує стіну непрозорості. За цією стіною воно більше не  ...

 • Блог OperatorЕх, тридцять сьомий... -5'R

  Operator 0 2364

  Натрапив на ось такий ролик - виступ Й. В. Сталіна 1937 року. Мова про право виборців відкликати депутатів, які "звертають з правильної дороги".   Хто зараз хоче відкликати когось зі збіговиська у Верховній зРаді?   ...

 • Блог chemeriskijДепутат подав у відставку 0'R

  chemeriskij 4 3794


  Все майже, як в Україні)))))

  Японський депутат склав повноваження після того, як його упіймали на спробі проголосувати на засіданні верхньої палати двічі - за себе і за колегу.

  У японському парламенті кнопки для електронного голосування вбудовані у кожне індивідуальне крісло, передає російська служба "Бі-Бі-Сі".

  Натиснувши свою кнопку, колишній міністр землеробства, лісництва і рибальства Японії, 75-річний парламентар із опозиційної Ліберально-демократичної партії Масатосі Вакабаясі потягнувся до кнопки на сусідньому кріслі - і цей момент був зафіксований на відеокамеру.

  Парламентарі підозрюють, що таким чином Вакабаясі голосував у той день не один раз. З'ясувалося, що в усіх голосуваннях верхньої палати нібито брав участь відсутній сусід Вакабаясі.

  Повідомляючи про відставку, депутат зазначив, що відсутній на засіданні колега, також член Ліберально-демократичної партії, не просив його віддават  ...