Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Блог chemeriskij

 • 5 - ть дитячих смерте в інтернатному закладі м. Ніжина 0'R

  12 Августа 2010 14:42 3 8910
  Як повідомляє прес -служба міністерства охорони здоров"я України, 11 серпня 2010 року (о 18:00) до Міністерства охорони здоров'я України надійшла інформація від Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА про інтернатний заклад м. Ніжина, що перебуває в системі Міністерства праці та соціальної політики України.

  В даному інтернаті (де перебувають діти з органічним ураженням ЦНС) було зареєстровано 5 випадків смерті вихованців, що перебувають на утриманні даного закладу. Усі померлі віком від 10 до 19 років.

  На ранок 12 серпня в реанімації Ніжинської міської лікарні перебуває 4 дитини. За даними лікарів стан хворих - тяжкий. Проводиться уся необхідна терапія.

  За попередніми висновками лікарів у дітей вірусна інфекція з екзантемою (висипкою) диференційована з герпетичною. Обласною СЕС забрані контрольні обстеження на віруси. Проводиться моніторинг контактних дітей лікарями-інфекціоністами, педіатрами.

  Що це, чергове недбал ...
 • Минюст зарегистрировал Интернет партию Украины 0'R

  6 Апреля 2010 16:15 1 4081
  Министр юстиции Александр Лавринович подписал приказ о регистрации новой политической партии - Интернет партии Украины. Как сообщили в пресс-службе Министерства юстиции, регистрация организации осуществлена на основании решения учредительного съезда от 1 октября 2007 года о создании и утверждении устава, программы партии, а также решении учредительного съезда от 30 декабря 2009 года о внесении изменений в устав партии.
  Согласно информации, представленной в Минюст, председателем партии избран Дмитрий Голубов (1983 г.р., проживает в Одессе).

  Интернет партия ставит перед собой цели: способствовать развитию науки, информатизации страны, развитию независимых СМИ, борьбу с преступностью, построение экосоциальной, конкурентоспособной рыночной экономики, построение демократического государства европейского типа.

  Министерство юстиции внесло сведения о регистрации организации в Реестр политических партий. Интернет партия стала 174 партийной организацией, заре ...
 • У Менській лікарні уперше проведено операцію на серці 0'R

  3 Апреля 2010 23:02 3 3176
  Як повідомляє прес - служба управління охорони здоров"я Чернігівської облдержадміністрації, 21 березня у Менській центральній районній лікарні уперше було проведено унікальну операцію на серці, як для лікарні районного маштабу.

  Пацієнтом став 23-річний молодий чоловік, поранений співмешканкою. А прооперував його завідувач хірургічного відділення Федір Надточій. Для лікаря це була перша операція на серці за 20 років роботи, і виконав він її просто блискуче.
  Медики розповідають, що до лікарні Сергія привезли о 19-й годині . Хлопець стікав кров'ю і діяти треба було негайно - лік ішов на хвилини. За допомогою корпоративного мобільного зв'язку з дому терміново були викликані хірург та анестезіолог, і робота закипіла. Підготовка до операції тривала годину, а вже о 20-й медики добиралися до серця пацієнта. Успішно виконавши торатокомію (розтин грудної порожнини для здійснення операції на серці), хірург зашив ножове поранення і повернув хлопця до життя.
  Рана, ...
 • Депутат подав у відставку 0'R

  2 Апреля 2010 16:29 4 3403

  Все майже, як в Україні)))))

  Японський депутат склав повноваження після того, як його упіймали на спробі проголосувати на засіданні верхньої палати двічі - за себе і за колегу.

  У японському парламенті кнопки для електронного голосування вбудовані у кожне індивідуальне крісло, передає російська служба "Бі-Бі-Сі".

  Натиснувши свою кнопку, колишній міністр землеробства, лісництва і рибальства Японії, 75-річний парламентар із опозиційної Ліберально-демократичної партії Масатосі Вакабаясі потягнувся до кнопки на сусідньому кріслі - і цей момент був зафіксований на відеокамеру.

  Парламентарі підозрюють, що таким чином Вакабаясі голосував у той день не один раз. З'ясувалося, що в усіх голосуваннях верхньої палати нібито брав участь відсутній сусід Вакабаясі.

  Повідомляючи про відставку, депутат зазначив, що відсутній на засіданні колега, також член Ліберально-демократичної партії, не просив його віддават ...
 • Громадянська кампанія "Місто без тютюнового диму" 0'R

  6 Марта 2010 18:30 0 3437
  Враховуючи певним чином співпрацю окремих членів "Громадської ініціативи Чернігова" у розбудові громадянськго суспільства разом з ВМГО "Демократичний Альянс" та зацікавленими людьми, представниками інших громадських організацій як Чернігова, так і інших міст України, ПОВІДОМЛЯЮ, що наразі за результатами учбових семінарів, проведених ВМГО "Демократичний Альянс" із розбудови громадянськго суспільства, стане можливим реалізація адвокаційної кампанії, яка буде спрямована на заборону чи часткове обмеження тютюнопаління в громадських місцях у містах та регіонах України.

  Міста проведення кампанії: Київ,Чернігів,Черкаси.
  Учасники кампанії: ініціативні групи,громадські організації та усі охочі мешканці міст Києва,Чернігова та Черкас.

  Всі бажаючі долучитись до адвокаційної кампанії зможуть приєднатись до робочої групи.
  Організатори кампанії на Чернігівщині: Дорошенко Катерина, Андрійченко Ігор, Висоцький Геннадій, Онос Дм ...
 • ВІН працює: "Павло Максимович Чемериський" 0'R

  5 Марта 2010 17:04 8 3835
  На деяких чернігівських інтернет-ресурсах працює провокатор, що підписується іменем "Павло Максимович Чемериський".

  Зазвичай у коментарях з таким підписом - "словарний понос".

  Звісно, якщо ім'я у полі вводу пише незареєстрований користувач, може бути що завгодно. Один пише з багатьох імен або ж різні люди випадково підписуються одним і тим же (зазвичай типовим) іменем.

  Але липовий Чемериський старанно підписується "на повну"!

  П.М. Чемериський начебто причетний до створення ініціативної групи "Громадська ініціатива Чернігова". Хлопці начебто й сайт собі створили, логотип намалюватли і таке інше.

  І хоча ця організація маловідома, маю припущення що липовий Чемериський з якогось переляку активно виставляє неадекватом Чемериського справжнього. На те й повний підпис. А то гляди подумають, що випадковий збіг, співпадіння...

  Що у кометарях до новин на "ВВ&quot ...
 • Обережно! Провокація! 0'R

  13 Января 2010 18:28 7 3510
  Останнім часом все частіше й частіше в інтернет – виданнях Чернігова з’являються брудні повідомлення від псевдо - особи,
  яка цинічно і нахабно використовує прізвище «Чемериський».

  До цієї особи я абсолютно ніякого відношення не мав та не маю.

  Цей безцеремонний двійник ставить собі за мету розпалювання конфліктних ситуацій, втягування у вигадані провокації,
  поливаючи непристойними словами інших учасників, принижуючи їх гідність та навмисно викликаючи їх негативні емоції.

  Моє прохання до всіх адекватних осіб, які спілкуються на сторінках інтернет – видань:
  ігноруйте всі повідомлення та коментарі, які підписані з використанням мого прізвища.

  Ще раз офіційно заявляю: даний аккаунт – ЄДИНИЙ офіційно зареєстрований, і відповідно - справжній.
  До всіх інших, які існують на даний момент або можуть з’явитися в майбутньому, я жодного відношення не маю.
  ...
Error: Incorrect password!