Блоги

 • Блог FilkaНенаписанный материал + 10'R

  Filka 0 4037  Уверена, что у всех моих коллег, хоть раз да была ситуация, когда готовишь материал на определенную тему, а он по различными причинам не выходит. И я сейчас не о тех случаях, когда строгий редактор, прочитав его, говорит «не формат» или если в статье/сюжете фигурирует личность, которую «нежелательно поддавать критике». Речь пойдет о том, когда герои материалов сами отказываются от публикации статьи и соответственно использования в ней своих персональных данных. Я согласна с тем, что порой источники должны оставаться анонимными, но бывают случаи, когда главного фигуранта оставлять инкогнито – просто глупо, а материал без фото и ФИО можно расценить как заказной пасквиль на руководство коммунального объекта.
  В общем, обратилась ко мне семья из двух человек – мама и сын. Живут они в крайне скромных условиях, отец на похороны которого скидывались все сосед  ...

 • Блог OperatorЗамальовка "Какие-то два мудака" + 2'R

  Operator 2 2368

  Вирубка біля 3-ї міської лікарні. Напевно, зачищають роздерибанені діляночки... 
  Люди тут садили дерева. А прийшли два мудака і порізали їх. 

     ...

 • Блог OperatorВирізано сквер на розі вул. Горького й Київської + 3'R

  Operator 5 2869

  О пів на сьому вечора п’ятниці, 6 квітня, вирізано скверик на розі вулиць Горького і Київської. Вирізано щонайменше вісім дерев. 


   
  Зрізані дерева – цілком здорові й міцні. На гілках уже почали з’являтися зелені бруньки. Якщо є якісь акти про «аварійні дерева» чи будь-які інші папірці в тому ж дусі, це – цілковита брехня.

  Пиляли під самісінькими вікнами Дільниці з контролю за благоустроєм Чернігівської міськради, громадської приймальні Чернігівської міської організації Партії регіонів і приймальні народного депутата Сергія Андроса.

  Пиляла бригада у складі чотирьох осіб. Один, високий і широкий, вправно орудував бензопилою. Назвемо його умовно «бригадир». Ще один – дещо менших габаритів і двоє інших – «зелена» молодь.

  Один з молодих підручних метнувся до автомобіля «Рено» (держномер СВ8171АН), повернувся з фотоапарато  ...

 • Блог OperatorБидло за роботою: Рубан дав добро. + 5'R

  Operator 23 2519

  Відеозамальовка щодо вирубки над Стрижнем на пр. Перемоги біля Білого мосту.
  (Знаю, що було давно. Просто якраз розбираю і формую річний архів фото і відео.)
   Пару епізодів взято з відео на "Високому Валі". Тільки в оригіналі підкладено зовсім не ту пісню - "рубят лес мужики". Що це за "мужики" такі... Це не "мужики".


     ...

 • Блог OperatorТростянець, дендропарк. Відеозамальовка -2'R

  Operator 14 2090

  "Відеозамальовка" з Тростянецького дендропарку:

   
  (Знято фотоапаратом.)  ...

  Метки: парк, відео