Блоги

 • Блог Олександра ЩербиТвори команду майбутнього разом із Студреспублікою! 0'R

   Твори команду майбутнього разом із Студреспублікою!

  Адже у тебе є можливість долучитися до безпрецедентного обговорення напрацювань учасників «ІІІ Зимової Студреспубліки» он-лайн!

  Нагадуємо, що 23-27 лютого у Карпатах відбудеться «ІІІ Зимова Студреспубліка», тематика проекту цього року - «Команда майбутнього».
  Всі основні напрацювання учасників проекту будуть з’являтися на інформаційних майданчиках Студреспубліки. Таким чином кожний зможе побачити, як твориться команда майбутнього та вплинути на цей процес.
  Для цього буде достатньо лише зайти на один із майданчиків комунікації та залишити власний коментар відносно напрацювань. Найкращі з змістовних позицій будуть опубліковані у внутрішній газеті гри «Хроніки» та донесені через внутрішнє телебачення гри.

  Майданчики для комунікації:
  //twitter.com/Studrespublika
  //vkontakte.ru/public420310
  ...

 • Гумористи сміються до, після і замість того :)Куди посадимо суфлера? :)) 0'R

  Vladyslav 31 5491

  ----Присвячується 3-ій річниці душевної здибанки з Віктором Федоровичем Януковичем  у військовому селищі Десна 20 лютого 2007 року.----

  ----Краще раз записати на диктофон, ніж просто прослухати. В цьому я переконався після зустрічі з  цим  чоловіком ---
  ----Непогана командна гра - подумалось після від’їзду з Чернігова Прем’єра Януковича. А чим, власне, він відрізнявся від Ющенка чи нашого земляка Кучми?-----


  ----Свита робить короля----
  -----Віктор Федорович всюди намагався виглядати надзвичайно поважним і серйозним. Біля нього метушилися генерали, керівники, охорона, фотографи , відеооператори, журналісти і всі разом створювали атмосферу винятковості та непересічності того, що відбувалося. Президент! Їй-богу президент!----

  ------Саме від нього військові очікують наведення порядку в армії, покарання «любих дру  ...

 • Блог СоколоваТребуются! :) 0'R

  Sokolov 29 2666

  Молодой перспективной команде, готовой принять участие в открытом городском турнире интеллектуальных игр (подробнее - //www.gorod.cn.ua/blogs/valeron_2851.html) требуются еще более эрудированные чтогдекогдисты для ПОБЕДЫ в означенном состязании :)
  На данный момент ваш покорный слуга и паж (Сергей Кириченко) ждут подтверждения от следующих блоггеров, предложенных Валероном:
  Ризена, Зебры-Мамы-Инны и Жени Чабака. Подтверждение просьба оставлять в комментариях к этому посту.
  Вышеуказанный перечень - не догма: приглашаются все желающие, но количество мест в команде ограничено.
  Напоминаем, что турнир будет проходить 21 марта (суббота) с 11.00 по адресу ул.Шевченко, 105-а, актовый зал НМЦ ФПО (Гостиница профсоюзов)  ...