Блоги

 • Олександр ЛомакоЦена власти 0'R

  OLomako 17 2628

  Историки знают, что в Новое время, во Франции, России и многих других странах знать имела право купить себе должность. За деньги можно было стать, например, главным ловчим, а потом на этой должности отработать и заработать.

  Эти времена прошли несколько веков назад. Говорят, что в наше время должности уже не продают, а назначают исключительно профессионалов. Так это или нет, сказать однозначно нельзя. Пусть каждый сам оценивает эффективность работы власти и ее должностных лиц по своему личному благосостоянию и другим критериям.

  Во вторник президент Янукович полностью закончил перестановки глав областных администраций. Во Львовскую область руководить отправился Василий Горбаль, а в Чернигове на своей должности остался Владимир Хоменко.

  Показательно, что наша область — единственная в Украине, где в результате выборов не сменился губернатор. Владимира Хоменко еще в 2007 году отправил на Черниговщину Виктор Ющенко. Припал к душе он и Викт  ...

 • Блог paperniyЧИ ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ ЧЕРНІГІВЩИНУ З НОВИМ-СТАРИМ ГУБЕРНАТОРОМ? 0'R

  paperniy 0 3734

  Сьогодні нарешті розв'язалась кадрова інтрига на Чернігівщині, яка останні тижні не давала спати багатьом місцевим політикам. В обласній державній адміністрації відбулася, як її анонсували, "Зустріч віце-прем'єр-міністра України Віктора Слаути з адміністративно-господарським активом Чернігівщини з актуальних питань соціально-економічного розвитку області". Насправді цей захід, на який зібралася керівницство зі всієї області, можна було провести за три хвилини - оголосив Укази Президента України Віктора Януковича № 551/2010 про звільнення голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України та № 552/2010 про призначення Володимира Хоменка головою Чернігівської обласної державної адміністрації.
  У своєму виступі Володимир Хоменко зазначив, що робитиме усе можливе, щоб виправдати виявлену керівництвом держави довіру очолити роботу обласної держадміністрації щодо реалізації в області державно  ...

 • Олександр ЛомакоРозпорядження Хоменка 0'R

  OLomako 4 2993

  Керуючись ст. 8 Закону України "Про планування і забудову територій" голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко дав доручення прокурору області Анатолію Василевському, начальнику управління МВС України в області Івану Катеринчуку, начальнику управління СБУ в області Михайлу Роговому, вжити термінових заходів щодо зупинення будівельних робіт, які супроводжуються знищенням зелених насаджень в центральній комерційно-діловій зоні м. Чернігова на розі вулиць Київська, Щорса та пр. Миру.

  Коментар.

  Як повідомили мені працівники ОДА, ефір на 5-му каналі за моєю участю дивилася теща Г. Черниша - заступника голови ОДА. Вона йому перезвонила і сказала, що в ефірі 5-го каналу кажуть, що на Чернігівщині вирубують ліси. Насправді, це звучало приблизно так :" На другий день після Великодня мешканці Чернігова жахнулися від того, як побачили, що в одному з центральних парків вирубують дерева та починають будівництво". Тобто,  ...

 • Олександр ЛомакоЮля хоче звільнити чернігівського губернатора. А що думає президент? 0'R

  OLomako 16 3427

  Сьогодні прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, з трибуни Верховної Ради повідомила, що на найближчому засіданні уряду ініціюватиме питання, про відставку голів Чернігівської та Миколаївської обласних адміністрацій.
  "За наполяганням депутатів я подам на уряд пропозицію щодо їх (губернаторів) звільнення. За Конституцією губернатори призначаються і звільняються президентом за поданням прем’єра, за поданням уряду. Мова йде про те, що все (призначення і звільнення) робиться без подання уряду і абсолютно, на мій погляд, на абсолютно неконструктивній по відношенню до уряду основі. Тому сьогодні приходять люди випадкові, яки приходять під завдання "єц", які насправді руйнують всю економічну політику в країні", - цитує Тимошенко сайт „Українська правда”.
  В даній цитаті є натяк на новий проект Віктора Балоги – „Єдиний центр”, який в народі називають „єц”. Одного разу та ж Юля порадила Балозі не займатися проектами,  ...