• Брухт ДальнобойСервис


Блог paperniy

 • ХТО НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ГОТОВИЙ ДО МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ? + 2'R

  16 Декабря 2014 09:00 0 2263
   Не зважаючи на незрозумілість законодавства, головним фактором перемоги на місцевих виборах може стати час.


  Нові реалії політичної мапи Чернігівщини та її перспективи

  Після дострокових президентських та парламентських виборів політична карта України та Чернігівщини сильно змінилась. Влада та опозиція помінялися місцями, а найбільш радикальні сили (як праві так і ліві) тимчасово зійшли з великої української політичної шахівниці.
  З іншого боку, розвиток політичної та, особливо, економічної ситуації дає надію позапарламентським політичним силам на те, що якщо вони і не повернуться зараз до влади, але все одно зможуть грати більш значну роль в житті і всієї країни, і, особливо, окремих областей і районів. Економічні проблеми практично завжди мають перевагу над політичними.

  Місцеві вибори можуть стати більш важливими, ніж парламентські:
  по-перше, декларована коаліцією децентралізація влади значно підвищить значущість м ...
  Метки:
 • МАБУТЬ ВИБОРЧА КАМПАНІЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВСЕ ТАКИ РОЗПОЧАЛАСЯ 0'R

  10 Мая 2011 15:31 0 2741
  Травневі свята більш ніж за п'ятсот днів до парламентських виборів показали, що, якщо не представники "партії влади", то хоча б інші потенційні кандидати почали нагадувати про себе виборцям.

  Ті, хто розпочали "працювати в округах" розуміють, що не відомі ні правила гри (діюче законодавство ще ніхто не змінив), ні навіть якими будуть межі майбутніх виборчих округів (а те, що вони зміняться - факт, кількість виборців у нашому регіоні за об'єктивними демографічними процесами постійно зменшується). Але старт на початку наступного року може бути "масовий" і тоді виборці можуть і не побачити потенційного кандидата у "натовпі".

  На сьогодні вже окреслилось ряд "гравців", які хоч і працюють на загальнопартійні політичні проекти, але розуміють, скоріше за все що "краще синиця в руках, ніж журавель у небі".

  Наприклад, Микола Рудьковський вже активно розпочав роботу по так званому "Козелецькому ...
 • УВАГА! ПРОДОВЖУЄТСЯ ПРОЕКТ "СТУДЕНТИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" 0'R

  7 Ноября 2010 11:02 0 2818
   ГО "Молодіжна Альтернатива" та ЧММГО "Молодіжний інформаційний центр" розпочинають черговий новий набір молоді на стажування в органах місцевого самоврядування на 2010 рік за проектом "Студенти для органів місцевого самоврядування".
  Протягом п'яти місяців 100 студентів з 18 міст України (Львів, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Камянець-Подільський, Запоріжжя, Луганськ, Донецьк, Харків, Черкаси, Чернігів, Вінниця, Житомир, Кіровоград, Одеса, Севастополь, Сімферополь) пройдуть стажування у органах місцевого самоврядування.
  Метою проекту є залучення молодих людей до активної участі у житті свого міста та надання можливості отримання професійного досвіду студентами, що планують у майбутньому працювати у органах влади. В кожному місті шляхом конкурсу буде відібрано 5-6 студентів, які пройдуть стажування в ОМС протягом 5 місяців.
  Як стати учасником проекту:
  Для того, щоб стати учасником проекту Молодіжної Альтернативи ...
  Метки:
 • УМЕЮТ ГОТОВИТЬ, НО НЕ УМЕЮТ ПОДАВАТЬ ИЛИ КОЕ-ЧТО О "ЧЕРНИГОВСКОМ PR-е"… 0'R

  14 Июня 2010 16:37 12 2900
  Последнее время многие на Черниговщине заговорили о связях с общественностью, отношениях с общественностью, общественном взаимодействии" то, что сокращённо-жаргонно называется "пиар".
  Это связанно с рядом неудач, которые в последнее время постигли ряд государственных структур и общественных организаций.
  Так, на слуху два-три последних события, связанных с областной государственной администрацией и общественной организацией "Громадська думка".
  1. рейтинг губернаторов от еженедельника "Комментарии:", где черниговский губернатор занял второе место с конца,
  2. ситуация вокруг районной ичнянской газеты,
  3. встреча "Большой черниговской 20-ки".
  Практически все эти события для тех, кого они касаются, можно считать очень важными и значимыми. Рейтинг может повлиять на судьбу губернатора, ситуация с газетой - на взаимоотношения с коммунальной прессой исполнительной власти, а общественная инициатива G-20 - на перспек ...
 • ЧИ ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ ЧЕРНІГІВЩИНУ З НОВИМ-СТАРИМ ГУБЕРНАТОРОМ? 0'R

  20 Апреля 2010 20:40 0 2922
  Сьогодні нарешті розв'язалась кадрова інтрига на Чернігівщині, яка останні тижні не давала спати багатьом місцевим політикам. В обласній державній адміністрації відбулася, як її анонсували, "Зустріч віце-прем'єр-міністра України Віктора Слаути з адміністративно-господарським активом Чернігівщини з актуальних питань соціально-економічного розвитку області". Насправді цей захід, на який зібралася керівницство зі всієї області, можна було провести за три хвилини - оголосив Укази Президента України Віктора Януковича № 551/2010 про звільнення голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України та № 552/2010 про призначення Володимира Хоменка головою Чернігівської обласної державної адміністрації.
  У своєму виступі Володимир Хоменко зазначив, що робитиме усе можливе, щоб виправдати виявлену керівництвом держави довіру очолити роботу обласної держадміністрації щодо реалізації в області державно ...
 • ГОЛОВНА МЕТА - ЗРОБИТИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ЧЛЕНІВ І… ВОРОГІВ 0'R

  7 Апреля 2010 17:03 5 4092

  Майбутніми виборчими перегонами у Чернігові переймається не міська влада і депутати, ні політичні партії, а громадські організації.

   На політичному полі міста зараз спостерігається три основних "громадських" гравця і два запасних. Серед основних безперечним лідером є "Громадська думка", основна мета якої заволодіти максимальною кількістю місць в міськраді. У організації "За Чернігів" основна мета інша - посада міського голови для її лідера. Громадське утворення "Народний контроль", виходячи з їх діяльності, цікавить лише одне - гроші. Всі ці організації об'єднує те, що вони постійно присутні у місті, більш-менш періодично розповсюджують власні друковані безкоштовні видання чималим тиражем і проводять деякі акції.

  До більш пасивних громадських організацій, активність яких спонтанна, можна віднести такі організації як "Сила громади" та "Новий Чернігів". Перша за останній рік значно зменшила ...


Центр Комплект