• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Блоги

 • Демократія Протест об’єднаної опозиції. Відео. 0'R

  tregube 2 3999


  Разом з групою Фронту змін 5 червня їду до Києва захищати українську мову. Навчені життям регіонали зібралися перед центральним входом до Верховної Ради – звідти доносяться звуки диригування Чечетовим масовкою. Заходимо з іншого боку – від стадіону Лобановського.

  Турчинов і крики «Ганьба!» – здається, це єдине, що він вміє гарно робити. Потім намагається спрямувати натовп на штурм омоновців. Ентузіазму це не викликає, а от протести – так. Знімаю молодого чоловіка, котрий намагається зупинити провокативні дії. Уточнюю, від якої він політсили – просто громадянин України. Приємно чути, як гордо він вимовляв ці слова. Натовп не бездумний – провокатори так чи інакше нейтралізуються.

  Яценюк не кричав «Ганьба», але його риторика також особливою інтелектуальністю не відрізнялася: « – цей бій ми не перемогли; - ми зобов’язані розпочати постійну акцію протесту; –  ...

 • Олександр ЛомакоВстановлено та оприлюднено імена 14 191 жертв Биківні. Ми пам'ятаємо 0'R

  OLomako 129 4130

  17 травня - День пам'яті політичних репресій. Тут є ті, хто стверджує, що в СССР політичних репресій не було, а якщо і були - намагається їх виправдати. Для мене, як нормальної людини, виправдовувати репресивний апарат та його злочини в СССР, в першу чергу, сталінські, це майже те ж саме, що виправдовувати злочини Німеччини в 1941-45 роках на нашій території.

  Одним із символів злочинів Сталіна проти українського народу є Биківня. Всі проїджали це місце - ліворуч на київській трасі, перед вїздом в місто якщо їхати з Чернігова. 

  У 1936 році тут було створено спецоб’єкт, який суворо охоронявся НКВД, а вже 20 березня 1937 р. Президією Київської міської ради о 2-й годині ночі було прийнято таємну постанову про відведення та відмежування землі для спеціальних потреб.

  Ця земля стала місцем поховань для розстріляних у Києві за рішенням судів та позасудових органів. Вироки виконувалися в підвалах приміщення Київського обласного управління  ...