Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » читанка » 6 питань про футбол до однієї газети


6 питань про футбол до однієї газети

6 Апреля 2009 14:09   Просмотров: 3450
Метки: футбол, преса
Дуже шкодую, що свіжий екземпляр газети "за Чернігів" потрапив до рук вже після того, як я мав нагоду поспілкуватися з її спортивним оглядачем. В тому випадку я би особисто уточнив деякі пунтки стосовно статті "Десна" выходит из спячки. А так доводиться тут уточнювати.

1. Підзаголовок тексту виглядає так: 5 апреля. "Десна" - "Коммунальщик". Чому не приїхав до Чернігова анонсований "Коммунальщик"? Може тому, що ця команда знялася зі змагань ще півроку тому?

2. Цитата: "...Эпоху популяризации "Десны" и Чернигова не только в Украине, но и за ее пределами. Чего стоит неоднократное упоминание о "футбольной команде "Десна" из украинского города Чернигова" на футбольном канале НТВ-плюс и крупнейших спортивных интернет-порталах России".
Ви дійсно вважаєте, що популяризація допускається будь-якими способами. Навіть за допомогою відверто неспортивних і аморальних вчинків? Якщо так, то чи можна вважати популярними тренера Юрія Погребняка, який побив суддів і теж "прославився" на весь пострадянський простір?

3. Цитата про Рябоконя: "Подобного калибра тренеры в "Десну" не приходили".
Чи вважаєте ви 5-е місце скромної «Буковини» в першій лізі радянського чемпіонату і вихід вінницької «Ниви» в вищу лігу українського чемпіонату менш заслуженим, ніж «срібло» в чемпіонаті Білорусі?
Чи вважаєте ви вихід у вищу лігу чемпіонату СРСР запорізького «Металурга» і 5-е місце тієї ж команди у вищій лізі українського чемпіонату менш вагомими досягненнями, ніж сьома сходинка в тому ж незалежному ЧУКРі?

4. Цитата: «остались в Чернигове и фланговые игроки Кобец, Сердюк, Рустамов, Старенький».
В якому матчі, крім виїзного «Ігросервіс» - «Десна» рік тому, центральний півзахисник Богдан Кобець грав на фланзі?

5. Цитата: «Кожемяченко, по кличке «Кожаный мяч».
Це хто йому таку «клічку» придумав? Олександр завжди був «Кожух».

6. Цитата: «Руководство «Десны» не смогло в срок заявить команду для участия в чемпионате, и потому господину Чаусу пришлось включать все возможные рычаги убеждения. А как хочется, чтобы наконец-то у нас в стране все вопросы решались по правилам…».
Тобто вам хотілося би, щоб «Десну» до змагань не допустили. Я правильно зрозумів? А в аднному випадку було використано таке формулювання, як «форс-мажорні обставини».

Про звичайні шпильки на адресу нинішнього керівництва команди я промовчу – політика політикою, а футбол окремо.

Хотілося би почути відповіді на ці нескладних 6 питань.
Добавить в:


ЦентрКомплект