• Брухт ДальнобойСервис


Блог Chistaya_Politika

 • Місцеві вибори на Чернігівщині: результати та аналіз 0'R

  27 Мая 2014 16:00 0 2115

  26 травня 2014 року в дискусіному клубі «Експертна думка» Володимир Андрійченко, представник «Комітету виборців України», оголосив результати спостереження за ходом місцевих виборів Чернігівщині, яке «КВУ» здійснював 25 травня при голосуванні на виборах міських голів міст Ніжин та Прилуки.
  У цих містах спостерігається загальнодержавна тенденція: вибори пройшли тихо та спокійно.
  За остаточними результатами волевиявлення громадян новим мером Ніжина став Анатолій Лінник, у нього 37,4 % голосів виборців, у Іванишина В. – 19,8%, у Салогуба В. – 18,5%.
  Очільником Прилук став Дмитро Барнаш, за нього проголосували 52,4 % виборців, у його найближчих конкурентів Попенко О. – 26,3% голосів, Назіма В. – 9,5 %.
  Володимир Андрійченко відмітив, що знайти інформацію про місцеві вибори на сайті ЦВК неможливо: мало того, що деяки ...
  Метки:
 • Заявление представителей Международного движения граждан "Звёздный путь" и ЦГИ "Северная Звезда" 0'R

  15 Января 2014 12:45 17 3806
   30 декабря 2013 года в дискуссионном клубе «Експертна думка» состоялся брифинг представителей Отечественного Движения Гражданских Инициатив от Международного Союза объединения граждан "Звёздный путь" и ЦГИ "Северная Звезда" г. Чернигов. Александр Хлебов и Диана Кулиева сделали заявления о пути выхода Украины из сложившейся социально-политической ситуации в стране.

  Диана Кулиева
   
  Александр Хлебов
    ЗАЯВЛЕНИЕ Отечественного Движения Гражданских Инициатив в связи с обострением социально-политической ситуации в Украине ЧТО ДЕЛАТЬ Для обоснованного и понятного ответа на вопрос «что делать?» в ситуации, сложившейся сегодня и в мире, и в Украине, необходим реальный ситуационный анализ, который должен высветить существующую проблематику, выделить приоритеты, задать их очередность и сформулировать последовательност ...
  Метки:
 • «Друге дихання» Єврорегіону «Дніпро»: громадський сектор розвиває комунікації 0'R

  3 Сентября 2013 15:22 2 2330
  Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень 2 вересня в Дискусійному клубі «Експертна думка» презентував результати проекту «Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів», реалізованого в рамках програми Міжнародного Вишеградського фонду «Вишеградська четвірка для Східного партнерства».


  За словами Євгенія Романенка, віце-президента Поліського фонду, проект був спрямований на розвиток комунікацій між учасниками Єврорегіону «Дніпро» на основі європейського досвіду регіонального співробітництва. «Багато в чому для нас ця діяльність стала новаційною. По-перше, Поліський фонд заявив про себе як про активного учасника транскордонного співробітництва. По-друге, ми налагодили дієві контакти з білоруськими партнерами, що вже дозволило започаткувати черговий проект за єврорегіональною тематикою. По-тр ...
  Метки:
 • Підвищення інвестиційної привабливості малих міст Чернігівської області 0'R

  3 Апреля 2013 18:25 4 3031
  22 березня в дискусійному клубі "Експертна думка" відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Інновації, Інформація, Розвиток. Підвищення інвестиційної привабливості малих міст Чернігівської області», який реалізують Центр європейської співпраці (Польща), Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень і Чернігівський регіональний центр з інвестицій та розвитку за підтримки програми «Польська допомога», яка фінансується в рамках програми «Співпраця заради розвитку» МЗС Республіки Польща в 2013р.

  Українські координатори проекту повідомили про те, що Чернігівщина щодо залучення інвесторів знаходиться лише в другій десятці областей України. І, як наголосив Юрій Вдовенко, директор ДБУ «Чернігівський регіональний центр з інвестицій та розвитку», якщо питання інвестування в Чернігові, Ніжині та Прилуках вирішуються, то економ ...


Центр Комплект