Зробимо вибори по ЧЕСНОку !

8 Февраля 2012 12:24   Просмотров: 4027
Метки: чесно чернігів рух вибори рада
Нравится Рейтинг поста: + 1
П’ятниця ,10 лютого, 16. 00 Експертний клуб Чиста політика перші збори в Чернігові громадської ініціативи ЧЕСНО.


Тушки, кнопкодави-піаністи та корупціонери – перша асоціація, що виникає у багатьох українців при слові «депутат». І не даремно. Вони цього заслужили своїми зрадами, голосуванням одночасно за себе і ще за тих трьох-чотирьох хлопців, безкінечним лобіюванням своїх бізнес інтересів, мізерними доходами в деклараціях і незрівняними розкошами в реалі...
Наступні вибори, якщо так піде, нічого не змінять – більшість з тих що сьогодні в парламенті знову понесе гроші в партійну касу для потрапляння в прохідне місце в списку чи право балотуватися в окрузі.

Але в Києві громадські активісти і журналісти об’єдналися щоб спробувати впливати на політичні сили до моменту голосування – спробувати відфільтрувати майбутню Раду.

Громадський рух ЧЕСНО започатковано групою активістів спільно з представниками партнерства "Новий Громадянин". Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції "Фільтруємо парламент за 24 години" - рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.

До Координаційної ради руху в Чернігові увійшли наразі такі організації: чернігівський осередок Центру політичних студій та аналітики, Освітній Центр «Ініціатива», Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Чернігівське міське громадське об'єднання «Сіверяни», «Молодь XХI століття» та інші.

Для мене важливо що в Києві рух підтримують люди яких поважаю і яким вірю : Портніков, Лещенко, Найем, Бекешкіна…
Кому цікаво про ЧЕСНО можна прочитати на сайті //chesno.org

Тому запрошую всіх кому буде цікаво приходити на перші збори в Чернігові - ще раз: П’ятниця, 10 лютого, 16. 00 Експертний клуб Чиста політика ( м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-А)

Кава і чай – з організаторів.

Довідка:
• Ініціатива ЧЕСНО відкрита для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників.
• 6 критеріїв доброчесності висувають до чинних депутатів та майбутніх кандидатів учасники громадського руху ЧЕСНО:
1. Відсутність фактів порушень прав і свобод людини;
2. Відповідність задекларованих доходів та майна способу життя;
3. Незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців;
4. Особисте голосування в парламенті;
5. Непричетність до корупційних дій;
6. Участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів.

• Критерії визнали важливими від 66 до 80% українців (за результатами загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у грудні 2011 року).

• 12 громадських організацій координують діяльність руху: Центр UA, Центр політичних студій та аналітики, Інтерньюз-Україна, Інститут масової інформації, Комітет виборців України, Інститут медіа права, Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, Фундація «Суспільність», «Холодноярська ініціатива», Всеукраїнська профспілка «Народна солідарність», Антирейдерський союз України, «Українська справа».
• Символ руху – часник - засіб дезінфекції та боротьби з політичними вампірами.
• Гасло руху – «Фільтруй Раду!».
• Результатом громадського аудиту стане “барометр доброчесності” кандидатів, з яким зможе ознайомитися кожен виборець на сайті www.chesno.org. «Барометр доброчесності» сприятиме усвідомленому та виваженому голосуванню громадян на майбутніх парламентських виборах.
• Ідея проекту є унікальною для України та базується на успішній моделі румунського проекту "Коаліції за чистий парламент" 2004 року.


Добавить в: