Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог p_pavlo » На стадіоні ім..Гагаріна немовлят прирівняли до собак. ФОТО

На стадіоні ім..Гагаріна немовлят прирівняли до собак. ФОТО

23 Апреля 2013 23:51   Просмотров: 5142
Метки: стадіон
Нравится Рейтинг поста: + 13
Сьогодні мене з дружиною та меншим сином не пустили на стадіон ім.. Гагаріна в Чернігові.

Причина мене шокувала – виявляється, віднедавна на стадіон не можна заходити з коляскою. Відповідну табличку з обмежувальними знаками розмістили на вході.

Між мною та людиною, яку представили як начальника охорони стадіону, відбувся приблизно такий діалог:

- Чому я не можу пройти на стадіон з коляскою?

- А на завод вы тоже с коляской ходите?

- Але ж це громадське місце. Де написано, що не можна ходити на стадіон з коляскою, покажіть докумкент.

- -Ага, сейчас, побажал документы показывать

Спілкуватися далі з начальником охорони бажання не виникало, штурмувати вхід з коляскою з немовлям – теж. Довелося відмовитися від планів побігати на стадіоні і піти гуляти в горсад (благо туди ще пускають з колясками).

До речі, крім маленьких дітей на стадіон не пускають також собак і людей на велосипедах і роликах.

Це ж абсурд. Більшість моїх знайомих ( та й я) часто приїжджали на стадіон саме на велосипеді, щоб потім побігати на бігових доріжках чи позайматись на турніках.

Я розумію, що якщо на роликах і велосипедах їздити по покриттю футбольного поля чи там бігових доріжках не можна– вони можуть зіпсуватися, але ж це не привід не пускати людей з велосипедами на територію стадіону взагалі. – Повісте попередження біля бігових доріжок і поля, охоронці там чергують постійно – нехай контролюють процес.

Чому не пускають дитячі візочки на стадіон – логічного пояснення не придумав.

Я був присутній на сесії Чернігівської міської ради в 2008 році, коли стадіон передавали з комунальної власності міста в державну. Тоді розказували, що ніяких обмежень для чернігівців зі зміною статусу не відбудуться. Дочекалися «покращення».

А вот и занимательная информация о новом директоре стадиона

«Олимпийский учебно-спортивный центр «Чернигов» (стадион имени Юрия Гагарина) в начале 2013 года получил в подарок нового директора – Валерия Чернышева

Прежний руководитель – Александр Овчаренко – написал заявление об уходе еще в середине декабря, но официально получил «вольную» в прошлый понедельник. О причинах, заставивших его уволиться по собственному желанию, он распространяться не стал:

– Я не хочу комментировать. Это частное дело. Я ведь не публичный человек. Что такое директор стадиона? Это ниже канализации. Уволился, да и уволился. Никто на меня не давил. Я сам решил.

Валерий Павлович Чернышев родился в 1958 году. Высшее образование получил в 1983 году в Киевском государственном институте физической культуры (учился в одной группе со знаменитым черниговским лыжником Александром Батюком). Мастер спорта международного класса (велоспорт).

За последнее время Валерий Чернышев успел поруководить Новосухановским, Шабалиновским и Ичнянским спиртзаводами. Два последних – в Черниговской области, а первый – в Сумской. Кстати, тогда же, согласно информации сайта государственного предприятия «Укрспирт», Сумское объединение спиртовой промышленности возглавлял нынешний совладелец и президент ФК «Десна» Юрий Тимошок. А если вспомнить, что в свое время президент черниговского футбольного клуба, скандальный Алексей Савченко, покинул клуб и трудоустроился на должности главы Укрспирта, то становится понятно, почему появились слухи о том, что новый директор стадиона – кандидатура, якобы пролоббированная людьми, контролирующими спиртовую промышленность в Украине.

Добавить в: