Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Як собаку нагодуєш, так вона і гавкатиме

Як собаку нагодуєш, так вона і гавкатиме

Власник непосидючих хаскі, відомий чернігівський екстремал Олександр Михайлов переконаний: у рік Собаки українцям доведеться добряче попотіти, адже ці тварини - надзвичайно трудолюбиві. Разом із тим Олександр впевнений, що з четвероногим другом цей рік буде значно цікавіший за попередній і принесе людям достаток, спокій та успіх. Втім, есе залежить від нас самих, бо ж як кажуть в народі: «Як собаку нагодуєш, так вона і гавкатиме».Людина обирає собі собаку, схожу на себе характером та стилем поведінки. В цьому переконаний відомий чернігівський е кс тре мал, засновник клубу екстремального відпочинку «Семаргл» Олександр Михайлов Він змалку виховав двох друзів - шестирічного Кая та чотирирічну Інді, собаки породи хаскі - однієї з найбільш витривалих у світі.

«Коли береш щеня, то спочатку важко визначити його характер. - розповідає власник чотирилапих утриманців. - Це як у людей: собаки однієї породи, але з різними характерами. Наприклад. мій Кай флегматичний і до людей ставиться без явного інтересу, а от Інді навпаки - може на голову вилізти навіть незнайомій людині».

Перед хаскі в Олександра Михайлова жив спанієль Діна. потім був американський стаффордширський тер'єр Кіра, та все ж любитель подорожей зупинився на хаскі. Каже, що вибирав породу під себе, як собаку-компаньйона, друга для походів і спорту. Щоправда, у цієї породи є один мінус - вони надто свободолюбив!. дуже люблять простір і тривалі фізичні навантаження.

У родині чернігівського екстремала до собак прийнято ставитися як до членів сім'ї.

«Хоча у нас вольєр для них є. але з хати собак ніхто не виганяє. - посміхається Олександр. - Мої вихованці завжди чисті та ситі. Відверто кажучи. я не розумію тих людей, котрі беруть собаку через моду, не розібравшись до кінця в особливостях породи. А потім з'являється багато бездомних І знедолених собах. часто з порушеною психікою та надмірною агресією».

Зі своіми улюбленцями чернігівець Олександр Михайлов об'їздив півкраіни. Жартує, що в деяких людей життя нудніше, ніж в його собак. Береги Південного Бугу, скелі Житомирщини, крейдяні кар'єри Новгорода-Сіверського. величні Карпатські гори - все це топтали витривалі лапи його вихованців.

Олександр Михайлов переконаний. цю цей рік буде щасливим для українців. Собака принесе людям мир і добро, у сім'ях запанують розуміння та любов.

Для чернігівського екстермала та його улюбленців цей рік буде дуже насиченим, адже клуб екстремального відпочинку «Семаргл» виходить на новий рівень розвитку. Тож Олександру Михайлову нічого не залишається, як надихатися працьовитістю його хасм. бо коли вони в упряжці, то для них не існує перешкод.

Єдине, про що ніколи не варто забувати. - так це про те, що у людини може бути багато собак, але у собаки - одна людина, один друг на все життя! Мета жипя цієї тварини - служіння людині.Власне, з цим солідарнії астрологи, які кажуть, що відданість і працьовитість цієї тварини дозволять досягти великих висот.

Віталій Назаренко, "Чернігівщина" №1 (662) від 4 січня 2017

Теги: екстремал, Олександр Михайлов, Віталій Назаренко, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект