Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівський автозавод випускатиме трамваїЧернігівський автозавод випускатиме трамваї

Корпорація «Еталон» має намір у нинішньому році представити власний проект трамвайного вагона, який випускатиме Чернігівський автомобільний завод.

Про це на прес-конференції розповів президент корпорації Володимир Бутко.З огляду на катастрофічне становище з рухомим складом трамваїв і низькі темпи оновлення, «Еталон» ухвалив рішення запропонувати містам власне розроблення частково низькопідлогового трамвая на базі наявних візків Tatra ТЗ і ТЗМ. Враховуючи особливості їхньої конструкції, зробити повністю низькопідлоговим такий трамвай не вдасться, але це буде комфортний і зручний вагон.

Розроблятиме нову модель трамвая власний науково-дослідний інститут корпорації «Еталон», а виробництво буде налагоджено в Чернігові.

Таким чином, в Україні буде вже три виробники трамваїв: львівський «Електронтранс», одеський «Татра-Юг», Чернігівський автомобільний завод. Крім того, одиничне виробництво модернізованих трамваїв діє на базі комунальних підприємств у Вінниці, Одесі, Запоріжжі та Києві.

Тижневик «Чернігівські відомості» №2 (1451), 9 січня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автомобільний завод, корпорація «Еталон», Володимир Бутко, трамвай, «Чернігівські відомості»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект