Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сильний вітер повалив 52 дерева в Чернігові

Сильний вітер повалив 52 дерева в Чернігові

22 березня опівдні внаслідок сильних поривів вітру, які досягали 20 м/с, на території Чернігова було повалено з коренем 52 дерева різних порід. Про наслідки буревію прес-службі міської ради розповів головний інженер комунального підприємства «Зеленбуд» Василь Котельник.— Найбільше дерев упало на Болдиній горі — 7 (ялини, туї, клен); на розі проспекту Миру і вулиці Чорновола, біля магазину «Вінтайм» — 10 (береза, ялина, туї); на Алеї Героїв — 6 ялин і на Валу — 5 дерев різних поряд (акація, клен, ясен), — уточнив він.

На щастя, все обійшлося без жертв. Але, зокрема, на території Валу одна масивна гілка впала на дитячий майданчик, майже зачепивши дитячу карусель, а друга — на пішохідну доріжку з боку вулиці Преображенської. Це також і ті аварійні дерева, які вже треба було видалити, але за наполяганням громадськості їх залишили. — У п'ятницю ліквідували наслідки буревію одразу 30 працівників КП «Зеленбуд: три аварійні бригади бензопильників, 8 одиниць спецтехніки. Роботи 22-го числа виконувалися дотемна, до 21-ї години. У цей день були прибрані всі дороги, тротуари, прибрано аварійні дерева, які впали й зависли на інших деревах.


23 числа від 6.30 ранку до 17.00 роботи тривали, але вже з вивезення дерев та гілля, викорчовування пнів, прибирання території. На 25 березня вже всі дерева, повалені буревієм, були видалені. Гілля, яке попадало внаслідок буревію, прибране з території 2 гектарів зелених зон міста, — розповів Василь Кошельник.

Головний інженер КП «Зеленбуд» уточнив, що пошкоджені буревієм дерева КП «Зеленбуд» прибирало не тільки в парках і скверах, а по всій території міста, зокрема і в приватному секторі. Реагували на всі заявки, які надійшли до міського кол-центру. Наприклад, у приватному секторі по вулиці Ломоносова, 30 дерево вистояло, але небезпечно розкололося, його теж видалили, щоб не впало на будинок.

— Я хочу подякувати всім працівникам «Зеленбуду», а також міського кол-центру за їхню оперативність і сумлінну працю, — додав Василь Кошельник.

Тижневик «Чернігівські відомості» №13 (1462), 27 березня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Зеленбуд», дерева, буревій, наслідки негоди, сильний вітер, «Чернігівські відомості»

Добавить в:


ЦентрКомплект