Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » День закоханих у Чернігові обіцяє бути романтичним
УБП


Home net

День закоханих у Чернігові обіцяє бути романтичним

Чернігів запрошує всіх закоханих освідчитись саме в нашому місті й підготував для цього цілу низку незвичних цікавих заходів.Ініціатором і натхненником нового проекту, який розширює туристичні кордони й популяризує Чернігів як туристичний осередок України, виступило управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Тож на День святого Валентина Чернігів перетвориться на місто любові.

14 лютого всіх охочих, а головне — закоханих, чекають від 10 до 16 години в Туристичному інформаційному центрі (вул. Шевченка, 9). Там їм запропонують взяти святкову стрічку та випробувати вдачу в лотереї.


Далі вони попрямують зі стрічкою до каменя бажань, який знаходиться на П'ятницькій церкві, а поруч із церквою на них чекатиме дерево любові, де вони зможуть зав'язати свою стрічку, а разом із нею закріпити свої бажання та мрії. Тож у лютневий день одне дерево, мов навесні, «розцвіте» завдяки теплим та щирим почуттям закоханих пар.

Також учасникам необхідно буде сфотографуватися біля цього незвичного дерева й розмістити своє фото на сайті «#Чернігів_love». Світлина, яка набере найбільше лайків, отримає сертифікат на відвідання одного з найкращих ресторанів міста.

Та головна мета акції — перетворити Чернігів на місто яскравих вражень, теплих зустрічей, щирої любові та шаленого кохання.

Марта Єлісєєва, тижневик «Чернігівські відомості» №6 (1455), 6 лютого 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День закоханих, освідчення, кохання, «Чернігівські відомості», Марта Єлісєєва

Добавить в:


ЦентрКомплект