Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Життя Чернігова у світлинах (фото)

Радио
Радио

Життя Чернігова у світлинах (фото)

Життя у світлинах, або фрагмент історії міста та його мешканців. Все це на фото, які нарешті представили у Міському палаці культури. Тут світлини, які потрапили до фіналу фотоконкурсу «Це моє місто».Роботи відповідають жанру стріт-арт. Усі фотографії цікаві та зі своїм баченням.

З 300 робіт відібрали 30.

Цей конкурс показує любов чернігівців до міста очима фотохудожника, адже кожен з учасників намагався відобразити невимушену красу нашого Чернігова. Але серед поданих робіт було чимало таких, що не відповідали основним вимогам.

Віктор Кошмал, голова журі: «Не всі учасники конкурсу зрозуміли тему. Стріт-фотографія – це фотографія знята на вулицях нашого міста. Взагалі ми всі фотороботи передивилися і ті, що відповідали темі вуличної фотографії, ми залишили».

Вже на початку жовтня будуть оголошені три кращі роботи. Їх автори розділять призовий фонд. За словами начальника управління культури та туризму Олександра Шевчука, планується окрема програма для оголошення фіналістів.

Такі заходи допомагають фотографам вдивлятися у дрібниці нашого прекрасного міста та доносити це пересічним через світлину.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: світлини, фотоконкурс, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект