школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Героя нам не треба. Повертайся живим». Боєць 13 батальйону Олег Куслій загинув під Дебальцевим«Героя нам не треба. Повертайся живим». Боєць 13 батальйону Олег Куслій загинув під Дебальцевим

Олег Куслій
36-річний борзнянець Олег Куслій, сержант 13 батальйону територіальної оборони, загинув вночі 18 лютого під час виходу з-під Дебальцевого Донецької області. Розповідають, що під ногами чоловіка розірвалася міна. Помер від великої крововтрати.

Родичі не знали про смерть Олега і три тижні намагалися знайти його. Шукали через Інтернет, волонтерів, спецслужби. До останнього сподівалися, що він живий.

На минулих вихідних від Олега прийшло повідомлення на телефон про те, що з'явився на зв'язку.

— Олеже, ти де? Чого стільки мовчав? — майже прокричала у слухавку теща Любов Грицай. Проте на тому кінці повідомили, що дзвонять з Дніпропетровського морга. Попросили приїхати на упізнання.

Олега Куслія мобілізували у вересні минулого року. До цього чоловік торгував на місцевому базарі разом з тещею, працював в охороні у Гостомелі Київської області.

Півроку тому від раку помер батько Олега. Чоловік приїздив у відпустку на похорон, потім на сорок днів.

У Олега та його дружини Віти залишився 8-річний син Антон. А друга дитинка, яка має з'явитися на світ у квітні, так і не побачить тата.

Наприкінці осені Олег Куслій разом з усім 13 батальйоном приїжджав додому у відпустку.

— Востаннє я бачила його у січні, — розповідає родичка Ніна Лісовцова
— Попросила тоді: «Героїв нам не треба. Повертайся живим». «Я постараюсь», — пообіцяв він. Та не дотримав обіцянки.

Поховають Олега Куслія у Борзні.

* * *


Серед загиблих, яких вдається вивезти з-під Дебальцевого, упізнали й чернігівця кулеметника 13 батальйону територіальної оборони 34-річного Андрія Лебедева.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №11 (1505)

Теги: Олег Куслій, Дебальцево, 13 батальйон, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект